Ноември 17, 2019, 09:58:22 am

Автор Тема: [Продавам] Г. куќа и quad  (Прочитано 57 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 661
 • Популарност: +15/-12
[Продавам] Г. куќа и quad
« на: Ноември 08, 2019, 01:10:46 am »
Име и презиме(на сервер): Matthew Thompson
Мобилен број(на сервер): 070310858
Што продавате: Голема куќа
Цена: 8,500,000$
Опис на тоа што го продавате: /kukjagps 389. Се наоѓа позади такси и е погодна и за легално и за нелегално РП. Има реновиран интериор и доста добро паркинг место.
Понудете и ваши цени.
https://www.upload.ee/image/10655040/sa-mp-685.png


Име и презиме(на сервер): Matthew Thompson
Мобилен број(на сервер): 070310858
Што продавате: Quad(четирицикал)
Цена: 3,200,000$
Опис на тоа што го продавате: Регистриран и ремонтиран(65км). Цената во каталог е 3,500,000$ мојата е 3,200,000$ со можност за договор.
« Последно менување: Ноември 09, 2019, 12:07:51 am шаренковски »
Matthew Thompson


Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 661
 • Популарност: +15/-12
Одг: [Продавам] Г. куќа и quad
« Одговори #1 на: Ноември 09, 2019, 12:08:09 am »
Додадано слика од куќата.
Matthew Thompson


Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 661
 • Популарност: +15/-12
Одг: [Продавам] Г. куќа и quad
« Одговори #2 на: Ноември 09, 2019, 06:35:50 pm »
Quad продаден
Matthew Thompson


Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 661
 • Популарност: +15/-12
Одг: [Продавам] Г. куќа и quad
« Одговори #3 на: Ноември 10, 2019, 01:51:11 pm »
Refresh.
Matthew Thompson


Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 661
 • Популарност: +15/-12
Одг: [Продавам] Г. куќа и quad
« Одговори #4 на: Ноември 11, 2019, 12:29:52 am »
Продадено.
Matthew Thompson