Ноември 17, 2019, 09:50:38 am

Автор Тема: Мрдате ле бе  (Прочитано 320 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Andrez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
 • Популарност: +0/-0
Мрдате ле бе
« на: Ноември 07, 2019, 08:46:09 pm »
По некоја си случајност и сплет на околности на јутјуб ми излегна некое видео од самп т.е од ДВ. Фана ме носталгија за времето кое го имах поминано на тое сервер и знаете ле шо ?
Не бе не се враштам само се уклучувам тука да вида како сте, шо сте, играте ле оште дешава ле се нешто.. има ле некој стар пријател бла бла.
Ако имате некој интересен момент може да се потсетиме, можете да кажете по шо се сеќавате на мене такоџе.
Ако некој ме памти нека пише нешо у коментар ама да остај и ник или рл име оти меморијата бриша застарели работи.. кој не ме знае Дон Андрез тука а.к.а Себастиан Андрез.
« Последно менување: Ноември 07, 2019, 08:49:20 pm Andrez »

Отсутен Nicholas Santorini™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 209
 • Популарност: +2/-3
 • G.O.A.T !
 • Nick на сервер: Nicholas Santorini
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #1 на: Ноември 07, 2019, 08:57:51 pm »
Како не те знам легенда, по песната те знам фенеси ти е xd


Отсутен Christian Kingston

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 896
 • Популарност: +32/-5
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #2 на: Ноември 07, 2019, 09:21:19 pm »
Hello
Toki Mathers тука,ако ме памтиш

Што правиш? Како животот??  ;D

Отсутен Жељко Јовановски

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 69
 • Популарност: +2/-0
 • kize
 • Nick на сервер: Mario_Gabrini
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #3 на: Ноември 07, 2019, 09:29:05 pm »
може лидер ке бидам верен

Отсутен Arnold_Bontade

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1258
 • Популарност: +42/-23
 • Dreamworld Helper
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #4 на: Ноември 07, 2019, 09:32:23 pm »
Sho ima?
C O C I

Отсутен sn0rlax.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 308
 • Популарност: +3/-4
 • god.
 • Nick на сервер: William Mcgredy
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #5 на: Ноември 07, 2019, 09:52:18 pm »
како си.

Отсутен Luncini

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 328
 • Популарност: +13/-8
 • Chasing the sunset
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #6 на: Ноември 07, 2019, 10:52:33 pm »
Кај си бе Андреј бе
Mike Luncini

Присутен Stefan Pforzheim

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 349
 • Популарност: +43/-10
 • Chief Of Police
 • Nick на сервер: Stefan_Pforzheim
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #7 на: Ноември 07, 2019, 10:57:36 pm »
Кај си бе Андреј бе
ostaj andrej
TI kaj si?!

Los Santos Police Department - "To Protect And To Serve"

Отсутен Kenneth Bridges

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 449
 • Популарност: +17/-4
 • ex. gamemaster level 1
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #8 на: Ноември 07, 2019, 11:30:30 pm »
hello
Fearlessness is like a muscle. I know from my own life that the more I exercise it, the more natural it becomes to not let my fears run me.”

Kenneth Bridges - active

Kenneth Bridges - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61510.0
Corona Flats ( MS13 Reunion ) - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61092.0

Отсутен zoki be

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 87
 • Популарност: +1/-3
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #9 на: Ноември 07, 2019, 11:48:01 pm »
nie mrdame ti mrdas le  ;D

Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 661
 • Популарност: +15/-12
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #10 на: Ноември 08, 2019, 12:55:55 am »
Don Andrez & Sebastian Andrez... хехе
Matthew Thompson


Отсутен Gillian Flynn

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 460
 • Популарност: +11/-34
 • watch the reaper get his hands on the wheel
 • Nick на сервер: Gillian Flynn
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #11 на: Ноември 08, 2019, 11:54:18 am »
Konobarice me vole beshe vrv
leif edling


Отсутен Chris Mcgredy

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Популарност: +0/-0
 • Ex Admin 1
 • Nick на сервер: Chris Mcgredy
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #12 на: Ноември 08, 2019, 07:19:21 pm »
mene sig me pamtis, chris mcgredy, admin1

Отсутен Andrez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
 • Популарност: +0/-0
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #13 на: Ноември 09, 2019, 04:55:15 pm »
Како не те знам легенда, по песната те знам фенеси ти е xd

поголем дел по тава ме знаат

Hello
Toki Mathers тука,ако ме памтиш

Што правиш? Како животот??  ;D

да, да памта те.
иде  ;D

Sho ima?

времето мине ние старееме и така

Кај си бе Андреј бе

ее стефанчо те ме бе.. ти тое аватар и тове потпис од 2012 ги имаш бе  ;D ;D

nie mrdame ti mrdas le  ;D

ќе мрдам та жив сам

Don Andrez & Sebastian Andrez... хехе

ехее

Konobarice me vole beshe vrv

18к собрала хаха


mene sig me pamtis, chris mcgredy, admin1

жалам  :-\

Отсутен carter

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1031
 • Популарност: +36/-24
 • Russell Buffalino
Одг: Мрдате ле бе
« Одговори #14 на: Ноември 10, 2019, 11:09:01 am »
те знам админ беше пред добри 3-4-5 години .

Fernando Carter ма да не верувам дека ме памтиш
2013-2019
holla when you see me