Ноември 17, 2019, 09:04:52 am

Автор Тема: Банда без команда  (Прочитано 237 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Sebastian Rosenstein🇧🇬

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 392
 • Популарност: +3/-0
 • ex Carrlo Hernandez
 • Nick на сервер: Sebastian Rosenstein
Одг: Банда без команда
« Одговори #15 на: Ноември 09, 2019, 12:00:00 pm »
Абе жими јаката екипа паметнјаку еден, ме фати страх што напиша стварно не се разбра ништо али ајде, а инч оваа екипа ако е за РП јас незнам што да речам сега...
Пола и повеќе мс членови се ex лидери и пола од тие биле во администрација, а ти ако знаеш правилна симулација или моменталната што ја рпаме сеа пиши ми ја по пм а не само да се буниш, имаше дм да , не викам не , заврши ганг војната дм то е намалено, неам намера да се замарам со вакви раб сеа по теми пиши по пм ако имаш нешто да кажеш а не да изиграваш фраер по форум
ex. Carrlo Hernandez

Ali nije prop'o rep, propali su reperi.

Отсутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: Банда без команда
« Одговори #16 на: Ноември 09, 2019, 01:22:22 pm »
ja i antoha_lydakot protiv cel server

Отсутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: Банда без команда
« Одговори #17 на: Ноември 09, 2019, 01:23:56 pm »
Дојдите у бзону сви по ред доколку сакате, или јас и Nicholas_Santorini против вам сите. Call ме иг ако сакате и кога сакате и по што сакате  8)

Со коментарот наликуваш на дете од 12-13 години шо е од некоо планинско запустано село дек шо не фаќе кабловска и Интернет и е заостанано у 17век..
Ако га видаш убаво сликата ќе приметаш оти презентират рп на МС13 и подобро напиши "супер екипа", "добра слика" отколко да покажуваш простатил'к.
Мисли малко пред да кажаш нешто, не се сите как тебе родени за дм и бзона.
'
ostaj gi decata neka uzivaat vo igrata be

Присутен Stefan Pforzheim

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 349
 • Популарност: +43/-10
 • Chief Of Police
 • Nick на сервер: Stefan_Pforzheim

Los Santos Police Department - "To Protect And To Serve"

Отсутен AntohaLyadov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 47
 • Популарност: +1/-1
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
Одг: Банда без команда
« Одговори #19 на: Ноември 09, 2019, 04:44:00 pm »

Отсутен Gabriel Hutzler 🇧🇬

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 532
 • Популарност: +8/-1
 • 🇧🇬

Отсутен Frankie Russo 🇧🇬

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 306
 • Популарност: +9/-6
 • ALAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 • Nick на сервер: MS 13 NICK - Damian_Alejand
Frankie Russo


Corona Flats ( MS13 Reunion ) - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61092.0

Отсутен Sankara

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 44
 • Популарност: +0/-0
Одг: Банда без команда
« Одговори #22 на: Ноември 09, 2019, 08:22:36 pm »
Само јако

Отсутен dimitrovwz

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 200
 • Популарност: +5/-1
 • БАБИ шема..
Одг: Банда без команда
« Одговори #23 на: Ноември 11, 2019, 04:40:28 pm »
Мара невер дај.
Raheem Massey & Russel ChalmersFollow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.