Ноември 17, 2019, 08:34:08 am

Автор Тема: Los Santos: Police Department  (Прочитано 481 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Detective Townsend

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 51
 • Популарност: +1/-0
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #30 на: Ноември 11, 2019, 03:18:00 am »
James Townsend
Deandre Browton

Отсутен Cif of Polis 🚓👮

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 81
 • Популарност: +1/-0
 • One and only V E L E
 • Nick на сервер: Joseph Pelayo
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #31 на: Ноември 11, 2019, 01:33:10 pm »
don't break my heart Jale
Joseph Pelayo a.k.a. V E L E

former police simulator

former member of Dream World community who is credited with your knowledge of law enforcement RP

Отсутен stephen.cox

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 820
 • Популарност: +42/-4
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #32 на: Ноември 11, 2019, 11:21:31 pm »

W e l c o m e     t o      t h e      s t r u g g l e


Stephen Cox

Отсутен stephen.cox

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 820
 • Популарност: +42/-4
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #33 на: Ноември 11, 2019, 11:25:59 pm »


* изгубен е квалитетот на сликата *

W e l c o m e     t o      t h e      s t r u g g l e


Stephen Cox

Отсутен 🇹 🇷 🇦 🇯 🇰 🇴 🇼 🇿

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 106
 • Популарност: +2/-1
 • 🇹​🇷​🇦​🇯​🇰​🇴​🇼​🇿
 • Nick на сервер: Gabriel_Virerra
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #34 на: Ноември 13, 2019, 04:21:01 pm »Gabriel Virerra


Отсутен stephen.cox

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 820
 • Популарност: +42/-4
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #35 на: Ноември 15, 2019, 12:30:10 am »

W e l c o m e     t o      t h e      s t r u g g l e


Stephen Cox

Отсутен annonymous

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 220
 • Популарност: +5/-2
 • Nick на сервер: Jorge Colina
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #36 на: Ноември 15, 2019, 11:39:36 am »
« Последно менување: Ноември 15, 2019, 12:39:23 pm annonymous »
I'm back

Отсутен annonymous

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 220
 • Популарност: +5/-2
 • Nick на сервер: Jorge Colina
Одг: Los Santos: Police Department
« Одговори #37 на: Ноември 15, 2019, 01:01:01 pm »

I'm back