Декември 14, 2019, 12:38:39 pm

Автор Тема: [Барање унбан] El Fernandinho  (Прочитано 253 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен AntohaLyadov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 58
 • Популарност: +2/-1
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
[Барање унбан] El Fernandinho
« на: Ноември 05, 2019, 08:41:42 pm »
Име и презиме(ваше): El Fernandinho
Од кој админ сте банирани: Isaac Ross
Линк од тема за вашиот бан: http://dw-game.info/forum/index.php?topic=60371.0
Слика дека вашиот акаунт е баниран: Ban IP сум не можам да сликам
Датум кога сте добиле бан: 05.11.2019
Ваше објаснување за банот(незадолжително): Јас тука не гледам никаков аим ни хп хацк, не знам дали си слушнал за Hit Box другар а хит бохот на дв и не е баш добар така да погледни убаво дека и ја го погодив него му промашив hit box исто и он на мене? Зашто не си снимал пред 1 минута кога ми зема -90 HP него од еден хит проценуваш хп хацк, а за аим не користам никаков аим имам ставено докази и бев унбаниран дека не користам аим и цбуг. Само ве бива да наместите некој ...
Зошто мислите дека треба да сте унбан: Не користам ништо од наведениве
Ваши RolePlay активности кои се поставени на форум: рпам иг
AntohaProject


Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1813
 • Популарност: +184/-11
Одг: [Барање унбан] El Fernandinho
« Одговори #1 на: Ноември 07, 2019, 10:41:49 pm »
Ке добиеш нахнадно одговор затоа што веќе еднаш доби унбан поверувавме на таа снимка што ја прати сега ке биде разгледана оваа снимка од повекје Хеади и веќина ке удлучи.

Отсутен billi

 • Вонземјанец
 • Developer
 • Спамер
 • *
 • Пораки: 2935
 • Популарност: +937/-129
 • Коју послуку порати...коме?
Одг: [Барање унбан] El Fernandinho
« Одговори #2 на: Ноември 19, 2019, 04:55:01 pm »
nema unban