Ноември 17, 2019, 09:56:04 am

Автор Тема: Clara_Castillo опоменат од администратор Steven_Seagal  (Прочитано 34 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Kenichi Shinoda

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 207
  • Популарност: +0/-11
  • Nick на сервер: Kenichi_Shinoda
Од кој е опоменат: Steven_Seagal
Име и презиме на опоменат играч: Clara_Castillo
Доказ (Задолжително):https://imgur.com/a/ssJerqx
Причина: нарушување на рп----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------