Јануари 25, 2020, 04:37:13 am

Автор Тема: Back Jacke - Hitman Member  (Прочитано 916 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Back Jacke - Hitman Member
« на: Ноември 03, 2019, 02:06:38 am »


Цитат
Back Jacke е роден во Лос Сантос неговите родители го оставиле кога имал само 7 години , тој продолжил да живее со неговата баба во доста тешки услови . По неговото завршување на средно училиште пробува и се пријавува на конкурсот за полициајци каде подоцна ја продолжува својата обука за специјалец . Back, денеска познат како William Seven за корисниците на Dark Web
Е поранешен специјалец во специјалната единица SWAT . Тој од специјалната единица е суспендиран поради
тешка болест . Никој не верувал дека Back ќе може да се врати и да функционира , но Back успеа се излечи и продолжи со животот како камионџија . Но по опоравувањето од тешката болест тој си ја наруши неговата психа и стана желен за одмазда , брзи пари и крв . Затоа тој и ја запознава темната страна на интернетот која што опфаќа повеќе од 90 проценти од целиот интернет . Тој навлегува многу длабоко во сето ово и доаѓа во контакт со едена личност која му го променува животот . Тој човек го насочува Back кон тоа да биде убиец за пари , да извршува убиства , превоз на оружје , киднапирање и ред други работи и се тоа за одлична сума на пари . Back се вложува во ова затоа што смета дека ќе успее да се одмазди на сите што не верувале во него а и неговата психичка состојба не е во ред . Тој го извршува неговото прво убиство но не чуствува никаква вина ниту потреба од каење . Одлучува да ја продолжи работата и да прекине контакт со сите негови пријатели кој што после несреќата тој и не ги ни смета за пријатели .

Цитат
Back Jacke информации :
Висок е : 187 cm
Тежина : 79 килограми
Телесна градба : Атлетска градба. ( Чисто издефинирани мускули )
Оружје со кое Бацк најдобро ракува  : Glock 19 , CZ 99, Sniper , Accuracy International Arctic Warfare.


Сите слики се од рп ИГ !
« Последно менување: Ноември 18, 2019, 09:48:31 pm !Jame! »

Отсутен gangsta baka

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 310
 • Популарност: +3/-2
 • GODMOTHER
 • Nick на сервер: rodney i kaylegh
Одг: Back Jacke , животен тек .
« Одговори #1 на: Ноември 03, 2019, 07:32:10 am »
Se e okej samo trgni slikata od hitman I. Staj od tvoj izmislen karakter.

MALO JACI GAS BAKI

Отсутен Peter Wehman

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 346
 • Популарност: +22/-8
 • Administrator level 0
 • Nick на сервер: Peter_Wehman
Одг: Back Jacke , животен тек .
« Одговори #2 на: Ноември 03, 2019, 10:56:37 am »
Se e okej samo trgni slikata od hitman I. Staj od tvoj izmislen karakter.
 

Batice zasto se tripujes da si neka rap figura tvoja prica vodu ne pie zato sto je trula !


Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke , животен тек .
« Одговори #3 на: Ноември 03, 2019, 01:17:13 pm »
Se e okej samo trgni slikata od hitman I. Staj od tvoj izmislen karakter.

фикснато :)

Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke , животен тек .
« Одговори #4 на: Ноември 03, 2019, 02:34:03 pm »
Убиство на Donatella , извршено од страна на William Seven .


« Последно менување: Ноември 03, 2019, 02:36:21 pm !Jame! »

Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #5 на: Ноември 06, 2019, 12:27:27 am »
Бацк почнува да работи на нов случај за транспорт на илегални работи .


Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #6 на: Ноември 06, 2019, 12:35:20 am »
Поклонот од франк за Back како награда за неговата лојалност и стекнатата доверба .


Отсутен Gabriel Virerra

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 461
 • Популарност: +7/-5
 • 🇹​🇷​🇦​🇯​🇰​🇴​🇼​🇿
 • Nick на сервер: Gabriel_Virerra
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #7 на: Ноември 06, 2019, 02:49:46 am »
епа изгледа газиме.Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #8 на: Ноември 07, 2019, 10:00:28 pm »
Back во казино .

« Последно менување: Ноември 08, 2019, 02:42:11 pm !Jame! »

Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #9 на: Ноември 08, 2019, 02:40:57 pm »


Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #10 на: Ноември 11, 2019, 08:33:52 am »
Убиството на Johnny CoppolaОтсутен simon cambeiro

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 764
 • Популарност: +25/-2
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #11 на: Ноември 11, 2019, 09:19:33 am »
Супер.Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #12 на: Ноември 11, 2019, 05:00:38 pm »
Lorenzo Gromeli - 11.11.2019Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #13 на: Ноември 12, 2019, 07:42:45 pm »
Смртта на премиерот ! Jasson Stawart


]« Последно менување: Ноември 12, 2019, 11:55:06 pm !Jame! »

Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 331
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Back Jacke биографија .
« Одговори #14 на: Ноември 14, 2019, 08:29:11 pm »
Новиот снајпер на Бацк

« Последно менување: Ноември 14, 2019, 08:32:25 pm !Jame! »