Декември 14, 2019, 12:37:07 pm

Автор Тема: [Baram] Skinhead filmovi  (Прочитано 86 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ZIFT

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 298
 • Популарност: +5/-6
 • CSS
 • Nick на сервер: Jeremy_Smalls / Kenneth_Mieske
[Baram] Skinhead filmovi
« на: Октомври 25, 2019, 02:03:26 pm »
Име и презиме (IG):
Каква содржина да е филмот/серијата: Nazi / Skinhead
Zivot je cudo , ulica je magija povuce te drustvo i odrastes pre vrsnjaka

Отсутен Dida

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 887
 • Популарност: +53/-11
 • Слободен сум само во мојата астрална проекција.
 • Nick на сервер: Andrew_Dida
Одг: [Baram] Skinhead filmovi
« Одговори #1 на: Октомври 25, 2019, 07:29:37 pm »
Sisanje / Skinning (српски филм го имаш на јутуб)
American History X
This is England
French Blood
Green Room
Romper Stomper
Imperium
Skin

Препорачувам сите да ги изгледаш пред да започниш некаква симулација, прикажани се различни видови на скинхеди. Скинхед симулација ти е една од најтешките за разбирање.

Отсутен Donnie Brasco

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 388
 • Популарност: +17/-12
Одг: [Baram] Skinhead filmovi
« Одговори #2 на: Октомври 25, 2019, 07:40:41 pm »
Рефреш поради заклучени теми
02.10.2018

14.10.2019

Отсутен ZIFT

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 298
 • Популарност: +5/-6
 • CSS
 • Nick на сервер: Jeremy_Smalls / Kenneth_Mieske
Одг: [Baram] Skinhead filmovi
« Одговори #3 на: Октомври 26, 2019, 07:39:31 am »
Sisanje / Skinning (српски филм го имаш на јутуб)
American History X
This is England
French Blood
Green Room
Romper Stomper
Imperium
Skin

Препорачувам сите да ги изгледаш пред да започниш некаква симулација, прикажани се различни видови на скинхеди. Скинхед симулација ти е една од најтешките за разбирање.
Fala nogo American History X go imam gledano isto taka i Sisanje , a drugite kje gi gledam  :-*
Zivot je cudo , ulica je magija povuce te drustvo i odrastes pre vrsnjaka