Декември 14, 2019, 12:42:01 pm

Автор Тема: [ПОМОШ] Sony Vegas  (Прочитано 92 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Max Vespuchi :]

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 15
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Max_Vespuchi
[ПОМОШ] Sony Vegas
« на: Октомври 22, 2019, 12:46:37 pm »
Линк има ли некој од Sony Vegas ми треба
да едитирам видеа?

Отсутен Jasson Stewart

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 235
 • Популарност: +2/-0
 • Стар ник: Candy Noyer
 • Nick на сервер: Jasson Stewart
Одг: [ПОМОШ] Sony Vegas
« Одговори #1 на: Октомври 23, 2019, 06:28:19 pm »


Отсутен Kiko_Carter

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Kiko_Carter
Одг: [ПОМОШ] Sony Vegas
« Одговори #2 на: Октомври 23, 2019, 11:55:56 pm »
Играчот Federico_Iverson ме издма имам докази како да ставам слики треба да се казни со дх?

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 451
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's
Одг: [ПОМОШ] Sony Vegas
« Одговори #3 на: Ноември 05, 2019, 03:40:34 am »
Играчот Federico_Iverson ме издма имам докази како да ставам слики треба да се казни со дх?
krsenje pravila

Отсутен Steven_Seagal

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 917
 • Популарност: +24/-9
 • Ново Лисиче
Одг: [ПОМОШ] Sony Vegas
« Одговори #4 на: Ноември 21, 2019, 12:40:05 am »
https://sony-vegas-pro.en.softonic.com/ - Од овој линк симнија

Отсутен жежо

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 157
 • Популарност: +7/-0
 • Forum Helper
 • Nick на сервер: Mario_Gabrini


Имате потреба од помош за нешто поврзано со
SA-MP, Photoshop, Модови или општо со компјутер?

Испратете ми приватна порака

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 451
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's
Одг: [ПОМОШ] Sony Vegas
« Одговори #6 на: Ноември 21, 2019, 03:34:29 pm »
https://sony-vegas-pro.en.softonic.com/ - Од овој линк симнија
od softonic DEMO brat ti ekspert si za kompjuteri od softonic ti e se neoriginal i DEMOS od tam ne se simnuva ni folder vegas ke simnuva