Декември 11, 2019, 06:54:05 pm

Автор Тема: Зоран Шумадинац-Autotune  (Прочитано 96 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Senator™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 267
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: I sam znash..
Зоран Шумадинац-Autotune
« на: Октомври 20, 2019, 09:31:03 pm »
Име на песната:Autotune
Име на изведувач:Зоран Шумадинац
Линк од песната: https://youtu.be/IC58RluetnQ
Коментар (незадолжително):Какво мислење имате за овој ХИТ!?  ;D 
Според мене му нема рамен! ;D
« Последно менување: Октомври 20, 2019, 09:38:05 pm 🇸 🇪 🇳 🇦 🇹 🇴 🇷 »

Отсутен Jasson Stewart

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 234
 • Популарност: +2/-0
 • Стар ник: Candy Noyer
 • Nick на сервер: Jasson Stewart
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #1 на: Октомври 21, 2019, 02:06:49 am »
Помина времето кога беше МЕТА


Отсутен Alexandro

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 135
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Alexandro_Bonucci
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #2 на: Октомври 21, 2019, 04:46:47 pm »
6/10

Отсутен "Matthew Hellson"

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 137
 • Популарност: +5/-1
 • No pain no gain
 • Nick на сервер: Matthew Hellson
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #3 на: Октомври 25, 2019, 11:18:08 am »
8

Отсутен sn0rlax.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 303
 • Популарност: +3/-4
 • god.
 • Nick на сервер: William Mcgredy
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #4 на: Октомври 25, 2019, 11:32:12 am »
Помина времето кога беше МЕТА

Присутен Donnie Brasco

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 380
 • Популарност: +17/-12
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #5 на: Октомври 29, 2019, 02:39:51 pm »
Рефреш поради заклучени теми
02.10.2018

14.10.2019

Отсутен Soprano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 107
 • Популарност: +1/-0
 • What we think, we become.
 • Nick на сервер: Soprano Dicaprio
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #6 на: Ноември 02, 2019, 12:52:52 pm »
Хаха најголем хит на балканската сцена.

Отсутен Rajon Rondo

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 140
 • Популарност: +3/-0
 • Nick на сервер: Rajon_Rondo
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #7 на: Ноември 11, 2019, 10:41:50 am »
Омилена ми е мене и на Soprano  ;D

Отсутен KARAKOLEVV

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 63
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Masters_Viktor
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #8 на: Ноември 11, 2019, 01:51:35 pm »
хахахахха зоки Паук пушти поарна е

Отсутен Rajon Rondo

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 140
 • Популарност: +3/-0
 • Nick на сервер: Rajon_Rondo
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #9 на: Ноември 11, 2019, 05:28:26 pm »
хахахахха зоки Паук пушти поарна е

Омилен ти е тебе нели?

Отсутен KARAKOLEVV

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 63
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Masters_Viktor
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #10 на: Ноември 11, 2019, 05:44:13 pm »
хахахахха зоки Паук пушти поарна е

Омилен ти е тебе нели?

Хахаххајаја ами шо мислиш ти сеа

Отсутен Rajon Rondo

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 140
 • Популарност: +3/-0
 • Nick на сервер: Rajon_Rondo
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #11 на: Ноември 11, 2019, 05:47:14 pm »
хахахахха зоки Паук пушти поарна е

Омилен ти е тебе нели?

Хахаххајаја ами шо мислиш ти сеа

Ти го слушаше уште пред да почне да пее

Отсутен KARAKOLEVV

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 63
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Masters_Viktor
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #12 на: Ноември 11, 2019, 07:26:13 pm »
хахахахха зоки Паук пушти поарна е

Омилен ти е тебе нели?

Хахаххајаја ами шо мислиш ти сеа

Ти го слушаше уште пред да почне да пее
Братучед ми е бе

Отсутен Rajon Rondo

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 140
 • Популарност: +3/-0
 • Nick на сервер: Rajon_Rondo
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #13 на: Ноември 11, 2019, 07:35:41 pm »
хахахахха зоки Паук пушти поарна е

Омилен ти е тебе нели?

Хахаххајаја ами шо мислиш ти сеа

Ти го слушаше уште пред да почне да пее
Братучед ми е бе

И мене и мене

Отсутен Jack Bonaparte

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 308
 • Популарност: +21/-0
 • Šta je miševi, šta ste se usrali?
 • Nick на сервер: Jack Bonaparte
Одг: Зоран Шумадинац-Autotune
« Одговори #14 на: Декември 06, 2019, 08:59:56 pm »
Стара тема. Катанче