Ноември 20, 2019, 07:54:37 am

Автор Тема: Lider tim  (Прочитано 751 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Brendan.Jackson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 77
 • Популарност: +3/-1
Одг: Lider tim
« Одговори #15 на: Октомври 18, 2019, 12:09:48 pm »
5ТКИ незнат на кој дават лидер и затоа цела лидер тим СРАЊЕ Е !

Отсутен Kai

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1107
 • Популарност: +6/-2
Одг: Lider tim
« Одговори #16 на: Октомври 18, 2019, 12:57:42 pm »
Катастрофа се лидер тимови освен 5 6 што се добри
Leonardo Martinez Active
Castor Archer Active  http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61139.0
Nathan Kai--- END
Leonardo Thompson  END
Batista Runner  END

Отсутен IvoAndonov

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 569
 • Популарност: +10/-1
 • И си мисли кучето че ме е ухапало ..
 • Nick на сервер: Ivo_Andonov
Одг: Lider tim
« Одговори #17 на: Октомври 18, 2019, 01:34:47 pm »
Не не бива знам  :D :D
Отсутен Peter Wehman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 128
 • Популарност: +18/-1
 • Много стар играч
 • Nick на сервер: Peter_Wehman
Одг: Lider tim
« Одговори #18 на: Октомври 18, 2019, 01:36:52 pm »
Onaka lajt , lideri ne gi bole kur 5ka trebe da gi stegne ,
Нека се гонат, гаси ме ти после ова
пред да ти го откорнам срцето, не да го допрам
пред да ти ја изедам психата во него,
пред да ти ги здробам коските во цело тело
пред да згасне денот и да се преврти светот

Отсутен zoki be

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 87
 • Популарност: +1/-3
Одг: Lider tim
« Одговори #19 на: Октомври 18, 2019, 01:48:08 pm »
victor grvano, matthew thompson, domenico brucceleri i andrew dida
za drugite ne mi se komentira
« Последно менување: Октомври 18, 2019, 01:50:29 pm z0ki. »

Отсутен ΠΡΟMHΘEΥΣ ΔEΣMΩTHΣ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 720
 • Популарност: +42/-2
 • THA TITANIUM
 • Nick на сервер: ОКОВАН TTРОМЕТЕЈ
Одг: Lider tim
« Одговори #20 на: Октомври 18, 2019, 01:54:40 pm »
Pd e teska 0 zasega
znaci blisku se so nas koga vodevme porano , ako znajsh koj e tuka  ::);D

Отсутен Carlo Bonucci

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 107
 • Популарност: +0/-0
 • Ex S.W.A.T & Yakuza leader
Одг: Lider tim
« Одговори #21 на: Октомври 18, 2019, 02:36:01 pm »
5ТКИ незнат на кој дават лидер и затоа цела лидер тим СРАЊЕ Е !
Ногу се дава на стара слава ако е бил лидер порано не се гледа моментално кој се труде пд и сват симулација е уште од Lalana форум немат чепнано за симулација
INFO:Promovirani ste da vodite org/banda od admin Calvin_Brooks | SWAT |

Отсутен Gillian Flynn

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 462
 • Популарност: +11/-34
 • watch the reaper get his hands on the wheel
 • Nick на сервер: Gillian Flynn
Одг: Lider tim
« Одговори #22 на: Октомври 18, 2019, 05:03:32 pm »
leif edling


Отсутен Gillian Flynn

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 462
 • Популарност: +11/-34
 • watch the reaper get his hands on the wheel
 • Nick на сервер: Gillian Flynn
Одг: Lider tim
« Одговори #23 на: Октомври 18, 2019, 05:05:38 pm »
gledam da ima kvalitet ne kvantitet
Odi be, aramio
Krade 50 dolari ne go slushajte
Koj go ebe i 5ka i lider tim ki dida sum momentalno, porpa nekoj saat, labavo e
leif edling


Отсутен GaryTo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 143
 • Популарност: +2/-3
 • dobar si?
Одг: Lider tim
« Одговори #24 на: Октомври 18, 2019, 05:13:10 pm »
Моментално добри 70% од играчите имаат врски со администрација.Истото ваши и за лидери, гамемастери, админи.Рпам 3 4 месеца мс 13 од кога раниери беше лидер.Немам зборови за друго.Како што рече пријателот погоре 4 5 лидера се СТВАРНО добри и заслѕжувааат уп, според мене.


levo desno furam glock

Отсутен dave.mp3

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1347
 • Популарност: +118/-1
 • BIG BOY .
 • Nick на сервер: ᴅᴀᴠᴇᴇᴅ ᴅɪɢɢs
Одг: Lider tim
« Одговори #25 на: Октомври 18, 2019, 07:09:57 pm »
Brucca moj brat
i isabel.
B i c u   n a   v r h u ,  i m a c u   o s m e h   i  j a   n e c u  b i t i   t u z a n. - K l i n a c
ᴅᴀᴠᴇᴇᴅ ᴅɪɢɢs - ᴀᴄᴛɪᴠᴇ 
ᴊᴜʟɪᴜs ʙᴇʀɴsᴛᴇɪɴ - даден

Отсутен banned

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 182
 • Популарност: +7/-1
Одг: Lider tim
« Одговори #26 на: Октомври 18, 2019, 07:23:59 pm »
Svee okej , samo PD da ja trgna taa trojka i da namesta dobri simulatori koj imaat poznavanje.

Отсутен narkoman sam be brat

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 46
 • Популарност: +1/-0
Одг: Lider tim
« Одговори #27 на: Октомври 18, 2019, 07:24:53 pm »
svi su u pokusaj da glumat mafijashi
ne zaboravi na boga on te budi svaki dan

Отсутен Aniello Dellacroce 🇲🇰

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 633
 • Популарност: +12/-5
 • SWAT Commander 🇲🇰
 • Nick на сервер: Aniello Dellacroce 🇲🇰
Одг: Lider tim
« Одговори #28 на: Октомври 18, 2019, 07:42:02 pm »
LSPD ги видов добро рпаат, само малце понашање треба да средив поединци што се таму, малце многу детски се понашат према играчите.
СВАТ е добро, сега Dustin ќе ја крене уште повеќе.
За други несум ги видел несакам да коментирам.

Отсутен Romanelli Caponne'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 205
 • Популарност: +9/-1
 • EX - Theodore Hampton
Одг: Lider tim
« Одговори #29 на: Октомври 18, 2019, 08:28:40 pm »
хах ние не сме океј а ? пола од тиа што пишат овие оние со мене биле лидери или некој од цивиливе кајмене инвајт поуу