Ноември 14, 2019, 08:03:00 pm

Автор Тема: LSMD  (Прочитано 62 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Romanelli Caponne'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 206
 • Популарност: +9/-1
 • EX - Theodore Hampton
LSMD
« на: Октомври 17, 2019, 10:46:44 pm »

Вака знам дека некој од коментарите ќе бидат lsmd досадно вака нака
сакам да ја разрпам LSMD , некој озбилни симулатори што биле лидери/искусни
во акции некој IG? ако сака да дојде на помош имам ногу идеи што треба
да се остварат за да ја кренам LSMD како што не била до сега никогаш ?!

Отсутен Romanelli Caponne'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 206
 • Популарност: +9/-1
 • EX - Theodore Hampton
Одг: LSMD
« Одговори #1 на: Октомври 17, 2019, 10:49:30 pm »

Ќе се рпа и аптека и други работи заинтересирани коментар

Оff тема : http://dw-game.info/forum/index.php?topic=57397.0

Отсутен carlo jbg

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 173
 • Популарност: +0/-2
 • Nick на сервер: jebeni carlo howard nigga
Одг: LSMD
« Одговори #2 на: Октомври 17, 2019, 11:48:08 pm »
pd vekje nema clenovi a ne pa md bratu najdosadnata org realno
carlo howard akka kayleigh marshall

Отсутен Romanelli Caponne'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 206
 • Популарност: +9/-1
 • EX - Theodore Hampton
Одг: LSMD
« Одговори #3 на: Октомври 17, 2019, 11:48:34 pm »
pd vekje nema clenovi a ne pa md bratu najdosadnata org realno

пиши пм ако не да ти пратам моментална слика ?

Отсутен Carlo Bonucci

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 108
 • Популарност: +0/-0
 • Ex S.W.A.T & Yakuza leader
Одг: LSMD
« Одговори #4 на: Октомври 18, 2019, 12:59:13 am »
pd vekje nema clenovi a ne pa md bratu najdosadnata org realno
Зашо нема пд оти ногу добар лидер имат еднч у недела иде иг и коа дојде незнаа ништо да вметне се на готово а МД лидеро ако е упорен и си составе симулација интересна за членови оти да нема рп а и труде се дечкото
INFO:Promovirani ste da vodite org/banda od admin Calvin_Brooks | SWAT |

Отсутен Romanelli Caponne'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 206
 • Популарност: +9/-1
 • EX - Theodore Hampton
Одг: LSMD
« Одговори #5 на: Октомври 18, 2019, 05:30:00 pm »
pd vekje nema clenovi a ne pa md bratu najdosadnata org realno
Зашо нема пд оти ногу добар лидер имат еднч у недела иде иг и коа дојде незнаа ништо да вметне се на готово а МД лидеро ако е упорен и си составе симулација интересна за членови оти да нема рп а и труде се дечкото

има рп повели