Ноември 14, 2019, 07:58:28 pm

Автор Тема: LVL 13  (Прочитано 59 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Gabriel Hutzler 🇧🇬

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 529
 • Популарност: +7/-0
 • 🇧🇬
LVL 13
« на: Октомври 17, 2019, 12:47:48 am »
LVL 13

Потребни ни се женски симулатори да рпаат проститутки во јавна куќа која ќе биде сместена во тоа влезот на лсг .. Немора постојано некои 15 - 20 минути да одвојат да ни помогнат околу рп

Ако е некој заинтересиран поопширно ќе ви објаснам ПМ 

MSXIII - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=58673.msg315610#msg315610

ex . md leader x2 (Kendrick Brooks)
lsg leader x3 (Kendrick Brooks)
mrd leader (Mike Conley)

Kelsey_Gibbs

 • Гостин
Одг: LVL 13
« Одговори #1 на: Октомври 17, 2019, 01:03:06 am »
Јас имам еден латина карактер креирано,сум заинтересирана.

Присутен Gabriel Hutzler 🇧🇬

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 529
 • Популарност: +7/-0
 • 🇧🇬
Одг: LVL 13
« Одговори #2 на: Октомври 17, 2019, 01:06:07 am »
Јас имам еден латина карактер креирано,сум заинтересирана.
Ти пишав ПМ провери

MSXIII - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=58673.msg315610#msg315610

ex . md leader x2 (Kendrick Brooks)
lsg leader x3 (Kendrick Brooks)
mrd leader (Mike Conley)

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 376
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: LVL 13
« Одговори #3 на: Октомври 24, 2019, 04:12:18 pm »
Играч симулира друг карактер,нема веќе потреба од оваа тема.