Ноември 14, 2019, 07:58:42 pm

Автор Тема: swat  (Прочитано 92 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Dustin Chamberlain

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 652
 • Популарност: +12/-7
 • Special Weapons And Tactics
 • Nick на сервер: dυѕтιn cнaмвerlaιn
swat
« на: Октомври 16, 2019, 07:21:18 pm »
потребна е мини екипа од 8 души отприлика , заинтересирани по ПМ небитен е левел.
Dustin Chamberlain - Metropolitan Division

Dustin Chamberlain - PAUSE

Отсутен fRiTZ乡

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 903
 • Популарност: +100/-41
 • Our Thing✔
 • Nick на сервер: Mafia Prince
Одг: swat
« Одговори #1 на: Октомври 16, 2019, 07:34:20 pm »
макс 12души ти требат нема увек да ги имаш иг за да учествувате у акција братле. и ако се сите иг што би било убаво ќе имаш пак по 3ца да ги праќаш кај што сакаш или акција да спроведеш.


Whoooooooop!       No Mercy.

Отсутен carlo jbg

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 173
 • Популарност: +0/-2
 • Nick на сервер: jebeni carlo howard nigga
Одг: swat
« Одговори #2 на: Октомври 16, 2019, 07:36:20 pm »
ako dojdam treba lom da gi pravam
carlo howard akka kayleigh marshall

Отсутен Dustin Chamberlain

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 652
 • Популарност: +12/-7
 • Special Weapons And Tactics
 • Nick на сервер: dυѕтιn cнaмвerlaιn
Одг: swat
« Одговори #3 на: Октомври 16, 2019, 07:41:52 pm »
макс 12души ти требат нема увек да ги имаш иг за да учествувате у акција братле. и ако се сите иг што би било убаво ќе имаш пак по 3ца да ги праќаш кај што сакаш или акција да спроведеш.
Ми треба мини екипа што ќе рпаат цело време , веќе има некој
Dustin Chamberlain - Metropolitan Division

Dustin Chamberlain - PAUSE

Отсутен DACI

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 544
 • Популарност: +6/-6
 • шо се прааа
 • Nick на сервер: nogu mi sa nezam koj da go pisam
Одг: swat
« Одговори #4 на: Октомври 16, 2019, 10:11:54 pm »
neznam niso za swat i toa kao rpat ali ako nema koj mozam da dojdam da pomagam u nekoj situacii i da ucam istovremeno  ::)

Отсутен Dustin Chamberlain

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 652
 • Популарност: +12/-7
 • Special Weapons And Tactics
 • Nick на сервер: dυѕтιn cнaмвerlaιn
Одг: swat
« Одговори #5 на: Октомври 16, 2019, 10:51:28 pm »
neznam niso za swat i toa kao rpat ali ako nema koj mozam da dojdam da pomagam u nekoj situacii i da ucam istovremeno  ::)
Супер , еве ти неколку видеа како рпаат SWAT
https://www.youtube.com/watch?v=Xo7gCF39erU&list=PLWLodcnsVRDUvWCOxAAdO0kx7b7WZaFx8
Dustin Chamberlain - Metropolitan Division

Dustin Chamberlain - PAUSE

Присутен Kenneth Bridges

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 402
 • Популарност: +16/-4
 • ex. gamemaster level 1
Одг: swat
« Одговори #6 на: Октомври 16, 2019, 11:28:58 pm »
neznam niso za swat i toa kao rpat ali ako nema koj mozam da dojdam da pomagam u nekoj situacii i da ucam istovremeno  ::)
Седи бе мирен ти секаде ќе рпаш  :P :P
now only hispanic bro.
Fearlessness is like a muscle. I know from my own life that the more I exercise it, the more natural it becomes to not let my fears run me.”

Kenneth Bridges - active

Цитат
Kenneth Bridges

Отсутен Dustin Chamberlain

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 652
 • Популарност: +12/-7
 • Special Weapons And Tactics
 • Nick на сервер: dυѕтιn cнaмвerlaιn
Одг: swat
« Одговори #7 на: Октомври 18, 2019, 05:52:41 pm »
R ?
Dustin Chamberlain - Metropolitan Division

Dustin Chamberlain - PAUSE

Отсутен carlo jbg

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 173
 • Популарност: +0/-2
 • Nick на сервер: jebeni carlo howard nigga
Одг: swat
« Одговори #8 на: Октомври 18, 2019, 05:59:38 pm »
kje doam jas kje ti pisam pm niger
carlo howard akka kayleigh marshall

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 376
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: swat
« Одговори #9 на: Октомври 24, 2019, 04:06:17 pm »
Нема дискусија,дадени инструкции на играчи преку тема.