Ноември 14, 2019, 07:56:56 pm

Автор Тема: Заинтересиран некој да ми се придружи?  (Прочитано 68 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Kelsey_Gibbs

 • Гостин
Заинтересиран некој да ми се придружи?
« на: Октомври 15, 2019, 12:20:36 am »
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=58103.0
Исто така сакам негативни критики кој ќе ме поттикнат да се подобрам,фала.

Отсутен Brankec

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 485
 • Популарност: +11/-12
 • Diehard Loccie
 • Nick на сервер: Tyrell Crawford
Одг: Заинтересиран некој да ми се придружи?
« Одговори #1 на: Октомври 15, 2019, 12:49:10 am »
Deluvas profesionalno i kako sto treba
Zamislata ti e dobra, samo sto na ovoj server nema bas mn slucai za white collar crimes
Se najcesto e nesto golemo kako droga oruzje, ovde nikoj ne pravi insurance frauds i bilo sto slicno
Ubava zamisla imas samo malce si na greska mesto
Sepak so srekja, sledam

Kelsey_Gibbs

 • Гостин
Одг: Заинтересиран некој да ми се придружи?
« Одговори #2 на: Октомври 15, 2019, 01:59:08 am »
Deluvas profesionalno i kako sto treba
Zamislata ti e dobra, samo sto na ovoj server nema bas mn slucai za white collar crimes
Se najcesto e nesto golemo kako droga oruzje, ovde nikoj ne pravi insurance frauds i bilo sto slicno
Ubava zamisla imas samo malce si na greska mesto
Sepak so srekja, sledam
Благодарам за совет. Тема е отстранета и ќе гледам да се фокусирам на нешто од кое можам да направам успешно и активно РП.

Kelsey_Gibbs

 • Гостин
Одг: Заинтересиран некој да ми се придружи?
« Одговори #3 на: Октомври 15, 2019, 03:13:02 am »
Упдејт!
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=58114.0 - Public Corruption Unit.

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 376
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: Заинтересиран некој да ми се придружи?
« Одговори #4 на: Октомври 24, 2019, 04:13:53 pm »
Неактивна тема,плус форум корисник не постои повеќе.