Ноември 14, 2019, 07:58:07 pm

Автор Тема: Hitman  (Прочитано 186 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Sinister Wayne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1144
 • Популарност: +28/-4
Hitman
« на: Октомври 14, 2019, 09:39:43 pm »
https://imgur.com/a/25XPpBb
Да дискутираме околу ситуацијата на сликите, зашо се дава инвите на овакви, не е он крив што не знае да рпа туку лидерот што му дал инвите а не изрпал ништо со него за да согледа колку познавање има во Хитман, не му објаснил како се користе /ме /до, дека смее а дека не смее да врше хитови.. плус тоа е шо администрација не казнува вакви играчи, т.е подобро да не го казне туку да му објасне како следен пат да постапе у таква ситуација, а они не се ни тпат олечи да дадат а не па да се замарат со објаснување на играчите како да користат /ме /до /тру ..
Hitman
MS-13
MRD
Kanal 7

Отсутен ᴄᴜʀᴛɪs ᴡᴀʀʀᴇɴ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 493
 • Популарност: +3/-2
 • τεrmιnαtσr
 • Nick на сервер: Curtis_Warren
Одг: Hitman
« Одговори #1 на: Октомври 14, 2019, 10:49:00 pm »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
"The right man in the wrong place can make
 all the difference in the world."

Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 660
 • Популарност: +14/-12
Одг: Hitman
« Одговори #2 на: Октомври 15, 2019, 12:14:23 am »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi

Isaac на тебе може да ти предава за рп, култура и однос, затоа псст.
Matthew Thompson


Присутен Kenneth Bridges

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 402
 • Популарност: +16/-4
 • ex. gamemaster level 1
Одг: Hitman
« Одговори #3 на: Октомври 15, 2019, 12:15:17 am »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Зошто мислиш така за Isaac?
Isaac e баш кул дете, има понашање а и разбира РП.
Fearlessness is like a muscle. I know from my own life that the more I exercise it, the more natural it becomes to not let my fears run me.”

Kenneth Bridges - active

Цитат
Kenneth Bridges

Отсутен Pedzo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 263
 • Популарност: +8/-1
 • Лозари 91/ Kavadarci
 • Nick на сервер: Carlos_Pascal
Одг: Hitman
« Одговори #4 на: Октомври 15, 2019, 02:24:53 pm »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Зошто мислиш така за Isaac?
Isaac e баш кул дете, има понашање а и разбира РП.

INFO: Promovirani ste vo lider na org/banda od admin Pinki_Inteli |MRD|
Young Wild & Free

Johnnie_Walker e lek

Отсутен zoki be

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 85
 • Популарност: +1/-3
Одг: Hitman
« Одговори #5 на: Октомври 15, 2019, 03:08:09 pm »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
od koga pocna ti da kazuvas koj e civil, a koj ne? izlezi od bordot i vise ne komentiraj za raboti so ne gi razbiras.

Отсутен Brankec

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 485
 • Популарност: +11/-12
 • Diehard Loccie
 • Nick на сервер: Tyrell Crawford
Одг: Hitman
« Одговори #6 на: Октомври 15, 2019, 06:53:44 pm »
Vidi, mislam deka on ne e inv od nego tuku toj e inv od porano
Jas praktikuvav da kikam site koga sum bil lider ama sepak imase lugje sto ne vleguvaa ig za da gi kick
Veruvam deka ako znae Isaac za nego kje go uninv
Ne e se negova greska

Присутен Kai

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1091
 • Популарност: +6/-2
Одг: Hitman
« Одговори #7 на: Октомври 15, 2019, 08:02:03 pm »
Лидерот не е ништо крив овдека доста ги хејташ лидерите  на хитман :(
Leonardo Martinez Active
Castor Archer Active  http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61139.0
Nathan Kai--- END
Leonardo Thompson  END
Batista Runner  END

Отсутен DACI

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 544
 • Популарност: +6/-6
 • шо се прааа
 • Nick на сервер: nogu mi sa nezam koj da go pisam
Одг: Hitman
« Одговори #8 на: Октомври 15, 2019, 09:11:20 pm »
Лидерот не е ништо крив овдека доста ги хејташ лидерите  на хитман :(
on misle kd bil on lider e bilo neso poveke pa zatoj hejta samo

Отсутен zoki be

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 85
 • Популарност: +1/-3
Одг: Hitman
« Одговори #9 на: Октомври 15, 2019, 10:10:06 pm »
kakva simulacija treba da ocekuvame od hristijan jovanof? aa ja zaboraiv hitman koga si bil lider fakcijata bila najsredena.

Отсутен BOT 1

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 36
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: mene zovu bog
Одг: Hitman
« Одговори #10 на: Октомври 15, 2019, 10:43:50 pm »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Зошто мислиш така за Isaac?
Isaac e баш кул дете, има понашање а и разбира РП.
izvini doktore
Kad sam bio jadni igrach svaka bila je drska
al' cim sam postao dmer svaka zeli da se prska
jer sam ono polu bog polu covek

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 376
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: Hitman
« Одговори #11 на: Октомври 19, 2019, 05:32:33 am »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Додека беше мој член јас и Трајчето бееме најјаки симулатори,од кога земах админ и престанах да играм станах цивил,така ли?

Отсутен ᴄᴜʀᴛɪs ᴡᴀʀʀᴇɴ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 493
 • Популарност: +3/-2
 • τεrmιnαtσr
 • Nick на сервер: Curtis_Warren
Одг: Hitman
« Одговори #12 на: Октомври 19, 2019, 09:03:28 am »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Додека беше мој член јас и Трајчето бееме најјаки симулатори,од кога земах админ и престанах да играм станах цивил,така ли?
Problemo e so ne razbirate zaebancija
"The right man in the wrong place can make
 all the difference in the world."

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 376
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: Hitman
« Одговори #13 на: Октомври 19, 2019, 10:31:05 am »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Додека беше мој член јас и Трајчето бееме најјаки симулатори,од кога земах админ и престанах да играм станах цивил,така ли?
Problemo e so ne razbirate zaebancija
Не гледам како некој може да го разбере твој коментар како заебанција. Во темата се дискутира за грешка на доскоро мој член,и коментираш дека членот не знае ништо бидејќи и лидерот му е таков.

Отсутен ᴄᴜʀᴛɪs ᴡᴀʀʀᴇɴ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 493
 • Популарност: +3/-2
 • τεrmιnαtσr
 • Nick на сервер: Curtis_Warren
Одг: Hitman
« Одговори #14 на: Октомври 19, 2019, 06:14:40 pm »
Isaac e civil najgolem zato i clenojte se takvi
Додека беше мој член јас и Трајчето бееме најјаки симулатори,од кога земах админ и престанах да играм станах цивил,така ли?
Problemo e so ne razbirate zaebancija
Не гледам како некој може да го разбере твој коментар како заебанција. Во темата се дискутира за грешка на доскоро мој член,и коментираш дека членот не знае ништо бидејќи и лидерот му е таков.
Epa?
"The right man in the wrong place can make
 all the difference in the world."