Ноември 14, 2019, 08:21:40 pm

Автор Тема: Прочитај !  (Прочитано 160 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Brankec

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 485
 • Популарност: +11/-12
 • Diehard Loccie
 • Nick на сервер: Tyrell Crawford
Одг: Прочитај !
« Одговори #15 на: Октомври 15, 2019, 07:01:45 pm »
Ne kaza nisto loso samo sto ls e dovolen
Najcesto turfovite na fakciite treba da se 1-2 ulici koi aktivno gi drzat a ne celi maala sto znaci ima baja mesto i org mozat da rpat poubavo a i bandite i mafiite

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 376
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: Прочитај !
« Одговори #16 на: Октомври 24, 2019, 04:15:37 pm »
Има повеќе од доволно место за РП во Los Santos.