Ноември 20, 2019, 07:55:49 am

Автор Тема: Прочитај !  (Прочитано 161 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Pedzo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 262
 • Популарност: +12/-1
 • Лозари 91/ Kavadarci
 • Nick на сервер: Carlos_Pascal
Прочитај !
« на: Октомври 13, 2019, 02:42:17 pm »
Здраво другари , пред некој ден мислев да ја напишам оваа тема и денес бев малце послободен и реков да ја напишам , за што станува збор сакам да дадам идеа не само до играчи него и до овнери да не се рпаат сите факции во Лос Сантос сега се прашувате зошто ? едноставно е неможе во еден град да има 2 мафии 5 банди 4 агенции и натака не дека неможе да има него веќе нема каде да рпаме сите локации во Лос Сантос сме ги рпале најмалку по 5 пати досадно е веќје (гсф бар , алхамбра , во родео , доле кја марина , мс 13 бар и натака) сакав да дадам предлог бандите да бидат распостранети во Лос Сантос мафиите Јакуза Сан Фиеро , Ла Коса Ностра лас вентурас кје се рпа како се прачќаат пратки со авион еп што кје биде подобро него и поголема забава....Напишете ми ваше мислење во коментар фала

INFO: Promovirani ste vo lider na org/banda od admin Pinki_Inteli |MRD|
Young Wild & Free

Johnnie_Walker e lek

Отсутен fRiTZ乡

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 900
 • Популарност: +101/-41
 • Our Thing✔
 • Nick на сервер: Mafia Prince
Одг: Прочитај !
« Одговори #1 на: Октомври 13, 2019, 02:55:15 pm »
дее не треси глупости.


Whoooooooop!       No Mercy.

Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 657
 • Популарност: +15/-12
Одг: Прочитај !
« Одговори #2 на: Октомври 13, 2019, 02:57:12 pm »
Koj vika oti u eden grad nemoze da ima 4agencii ili 2 mafii?
Se e kvartovi, se e podelano sicko e raspredeleno..
Nema potreba od takvo nesto..
Matthew Thompson


Отсутен shlog.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 162
 • Популарност: +13/-10
 • Проф. Д-р.
Одг: Прочитај !
« Одговори #3 на: Октомври 13, 2019, 03:21:50 pm »
скроз не
постоив минимум 30 локацие у лос сантос што можев да се искористив за добру симулацију проблем е што нема кој да почне да симулира тамо на сви ги е лсно да видив од другога и да почнев после некое време како некој предходан
За кеш би буљу прод'о па зато то и снима
публика што се прима има просек 13 'дина
ал нећемо по њима тебра, нису деца крива
касније ће да схвате да су слушали дебила

Отсутен Pedzo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 262
 • Популарност: +12/-1
 • Лозари 91/ Kavadarci
 • Nick на сервер: Carlos_Pascal
Одг: Прочитај !
« Одговори #4 на: Октомври 13, 2019, 03:45:49 pm »
Koj vika oti u eden grad nemoze da ima 4agencii ili 2 mafii?
Se e kvartovi, se e podelano sicko e raspredeleno..
Nema potreba od takvo nesto..

оке фала на коментарот

INFO: Promovirani ste vo lider na org/banda od admin Pinki_Inteli |MRD|
Young Wild & Free

Johnnie_Walker e lek

Отсутен Pedzo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 262
 • Популарност: +12/-1
 • Лозари 91/ Kavadarci
 • Nick на сервер: Carlos_Pascal
Одг: Прочитај !
« Одговори #5 на: Октомври 13, 2019, 03:46:41 pm »
Со ова сакам да кажам да почиме малце да ги рпаме и другите градови

INFO: Promovirani ste vo lider na org/banda od admin Pinki_Inteli |MRD|
Young Wild & Free

Johnnie_Walker e lek

Отсутен Pedzo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 262
 • Популарност: +12/-1
 • Лозари 91/ Kavadarci
 • Nick на сервер: Carlos_Pascal
Одг: Прочитај !
« Одговори #6 на: Октомври 13, 2019, 03:47:46 pm »
скроз не
постоив минимум 30 локацие у лос сантос што можев да се искористив за добру симулацију проблем е што нема кој да почне да симулира тамо на сви ги е лсно да видив од другога и да почнев после некое време како некој предходан

Тачно


INFO: Promovirani ste vo lider na org/banda od admin Pinki_Inteli |MRD|
Young Wild & Free

Johnnie_Walker e lek

Отсутен Kai

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1107
 • Популарност: +6/-2
Одг: Прочитај !
« Одговори #7 на: Октомври 14, 2019, 06:11:24 pm »
Нема потреба од ова глупости си напишал ;)
Leonardo Martinez Active
Castor Archer Active  http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61139.0
Nathan Kai--- END
Leonardo Thompson  END
Batista Runner  END

Отсутен Mozo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 503
 • Популарност: +8/-3
 • Ne lumi gludilo
 • Nick на сервер: Јаcob_Flynn
Одг: Прочитај !
« Одговори #8 на: Октомври 14, 2019, 06:33:28 pm »
Нема потреба од ова глупости си напишал ;)
Не се глупости , само предложил дечкото а твое е да пишеш дали ти се свиѓа или не.

Мое мислење е дека има доста места низ Лос Сантос што не се искористени и еве со новиов апдејт нема
коли што ќе ви сметаат да напрајте добра симулација , само нема кој да го направи тоа.
 
Jacob_Flynn

Buford_Bates ES Pain

Отсутен Weasly Grove

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 484
 • Популарност: +9/-12
 • Brocco
Одг: Прочитај !
« Одговори #9 на: Октомври 14, 2019, 08:27:43 pm »
Ama vazno pratkite so avion ke gi prajcaat ha
Victor Grvano - Ingame Administrator
Brocco's LS Crew
Sunset Avenue Crew

Отсутен Kenneth Bridges

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 512
 • Популарност: +17/-4
 • ex. gamemaster level 1
Одг: Прочитај !
« Одговори #10 на: Октомври 15, 2019, 12:17:05 am »
Ama vazno pratkite so avion ke gi prajcaat ha
hahahahahahahaha
Fearlessness is like a muscle. I know from my own life that the more I exercise it, the more natural it becomes to not let my fears run me.”

Kenneth Bridges - active

Kenneth Bridges - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61510.0
Corona Flats ( MS13 Reunion ) - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=61092.0

Отсутен cociiiiiiiiiiiiiii

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 588
 • Популарност: +13/-5
Одг: Прочитај !
« Одговори #11 на: Октомври 15, 2019, 12:18:53 am »
Nema potreba, fala na razbiranje.

Отсутен Pedzo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 262
 • Популарност: +12/-1
 • Лозари 91/ Kavadarci
 • Nick на сервер: Carlos_Pascal
Одг: Прочитај !
« Одговори #12 на: Октомври 15, 2019, 02:26:49 pm »
neznam sto rekov tolku loso , ali sepak ova e makedonija

INFO: Promovirani ste vo lider na org/banda od admin Pinki_Inteli |MRD|
Young Wild & Free

Johnnie_Walker e lek

Отсутен Brankec

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 483
 • Популарност: +11/-12
 • Diehard Loccie
 • Nick на сервер: Tyrell Crawford
Одг: Прочитај !
« Одговори #13 на: Октомври 15, 2019, 07:01:45 pm »
Ne kaza nisto loso samo sto ls e dovolen
Najcesto turfovite na fakciite treba da se 1-2 ulici koi aktivno gi drzat a ne celi maala sto znaci ima baja mesto i org mozat da rpat poubavo a i bandite i mafiite
E/S COCAINE CAPITAL

Отсутен Isaac_Ross

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 403
 • Популарност: +12/-9
 • DreamWorld Admin.
 • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: Прочитај !
« Одговори #14 на: Октомври 24, 2019, 04:15:37 pm »
Има повеќе од доволно место за РП во Los Santos.