Декември 11, 2019, 06:55:09 pm

Автор Тема: Naruto  (Прочитано 383 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен umomgay

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 50
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: NEAMBE
Одг: Naruto
« Одговори #15 на: Октомври 09, 2019, 02:08:49 am »
вие сте болни
не биди толку ограничен во мислењето.

болни сме оти гледаме аниме?

Ostaj go izguben slucaj e.

Отсутен Chad Mendes

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 636
 • Популарност: +10/-4
 • trust nobody.
Одг: Naruto
« Одговори #16 на: Октомври 09, 2019, 09:41:28 am »
Madara.

Отсутен 6-GOD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 171
 • Популарност: +14/-2
 • The God Awakened
Одг: Naruto
« Одговори #17 на: Октомври 18, 2019, 01:27:47 pm »
Znae li nekoj da prave AMVs

Отсутен taiyoh

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 50
 • Популарност: +0/-0
 • Retired Gamemaster
 • Nick на сервер: Echizen Ryoma
Одг: Naruto
« Одговори #18 на: Октомври 18, 2019, 10:22:48 pm »
по мене е доста маинстреам, омилено аниме ми е Prince of Tennis ако сакаш спорт ке се убиеш од гледање. Фав карактер од наруто ми е rock lee веројатно, а бест тхеме e Flow - Go!
T A I Y O H
Echizen Ryoma LSPD Officer
Julius Ironmonger Dreamworld GTA V


Отсутен 6-GOD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 171
 • Популарност: +14/-2
 • The God Awakened
Одг: Naruto
« Одговори #19 на: Ноември 17, 2019, 09:15:05 pm »
рефреш


SO6P Madara vs RinneSharingan Sasuke (до 430 епизода од прилика)

Отсутен ғᴇʟᴀɴ ᴀʀɢᴇᴀᴅ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1950
 • Популарност: +59/-11
 • Charachted Old School
 • Nick на сервер: Harley Thorpe
Одг: Naruto
« Одговори #20 на: Ноември 17, 2019, 09:36:40 pm »
вие сте болни

гледај истанбулска невеста и не тупи по вакви теми.

Отсутен Andrez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
 • Популарност: +0/-0
Одг: Naruto
« Одговори #21 на: Ноември 20, 2019, 06:06:51 pm »
браво, браво на времето кога отварах овакви теми имаше по 3-4 коментари са глеам има повеќе души шо пратат аниме..

инаку, исто така омилено аниме ми е наруто(тежок избор)  :)

омилени карактери ми се : какаши, шикамару и итачи.
најкул шикамару и џираја
најдобри теми се темите од akutski, pain, itachi
нај добри фајт сцени - наруто/саске, наруто/пеин, мадара/сите, РОК ЛИ/ГАРА(можеби најдобра, оти  беше во почетоко и џунин екзамс ми привлекоа големо внимание), саске/итачи..

добри спомени имам од наруто.. длго е ама е јако секој карактер е посебно и добро развиен.
боруто не е толку добар мн е детски.. по фб гледам има некои добри епизоди у последно време ама ќе чекам нека излегнат повише и ќе ги изгледам..


инаку др аниме шо може да ви бидат интересни DeathNote, hunterxhunter, dbz, kimetsu no yaiba, boku no hero academia..