Декември 13, 2019, 03:20:50 pm

Автор Тема: Playboi Carti - WHAT Ft. Uno  (Прочитано 68 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Pierre_Bourne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1385
 • Популарност: +42/-5
 • let your failure be your motivation to success
Playboi Carti - WHAT Ft. Uno
« на: Октомври 01, 2019, 08:42:38 pm »
Име на песната: WHAT
Име на изведувач: Playboi Carti x Uno
Линк од песната: https://youtu.be/wcJVXg7gg4w

WHAT WHAT WHAT WHAT WHAT WHAT WHAT
Pierre_Bourne

Отсутен Donnie Brasco

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 385
 • Популарност: +17/-12
Одг: Playboi Carti - WHAT Ft. Uno
« Одговори #1 на: Октомври 29, 2019, 02:41:08 pm »
Рефреш поради заклучени теми
02.10.2018

14.10.2019

Отсутен 6-GOD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 172
 • Популарност: +14/-2
 • The God Awakened
Одг: Playboi Carti - WHAT Ft. Uno
« Одговори #2 на: Октомври 29, 2019, 06:18:03 pm »
Sho

Отсутен 🦋

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 134
 • Популарност: +12/-0
Одг: Playboi Carti - WHAT Ft. Uno
« Одговори #3 на: Октомври 30, 2019, 08:48:26 pm »

Отсутен ᴊᴀᴄᴋ ʙᴏɴᴀᴘᴀʀᴛᴇ

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 322
 • Популарност: +21/-0
 • 𝕄𝕆ℕ𝔼𝕐.ℙ𝕆𝕎𝔼ℝ.ℝ𝔼𝕊ℙ𝔼ℂ𝕋
 • Nick на сервер: 𝕵𝖆𝖈𝖐 𝕭𝖔𝖓𝖆𝖕𝖆𝖗𝖙𝖊
Одг: Playboi Carti - WHAT Ft. Uno
« Одговори #4 на: Декември 06, 2019, 08:56:37 pm »
Стара тема. Катанче