Ноември 17, 2019, 10:03:24 am

Автор Тема: Anthony Clarenson  (Прочитано 223 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1723
 • Популарност: +180/-8
Anthony Clarenson
« на: Септември 29, 2019, 07:44:30 pm »Доколку сакате да се пожалите од овој Админ потполнето го формуларот

Име и презиме на Админот:
Име и презиме ваше:
Причина:
Доказ (Слика/Видео):
ИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !
« Последно менување: Октомври 21, 2019, 12:43:59 am Tery Wilson »

Отсутен Settimo Accardi

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 372
 • Популарност: +3/-2
 • Ex Muki_King
Одг: Anthony Clarenson
« Одговори #1 на: Октомври 21, 2019, 02:36:02 am »Доколку сакате да се пожалите од овој Админ потполнето го формуларот

Име и презиме на Админот: Anthony Clarenson
Име и презиме ваше: S.A
Причина: ADMINOT VAS ANTHONY CLARENSON pisuvat na /d 100 dusi so zagradi )) negi stava dh ja pisuvam so zagrada /d pisuvam )) toj me stava dh za mg na server igram 7 godini , u dh 3 pati ali sum bil ne sum bil 100godini taka ide zbor toj dh me stava za glupost sakam ovaj admin so nema vrska da se kazni , ako prodolzite headi vakvi admini da stavate ke dojde pak po staro zato ne brzajte.. stavam support deka nema poplaka na admini za ovaj.zosto ne se zavreni drugi igraci od strana na arm i PD ????? kazi ja pricinata deka i tie pisuva /d samo ja ivo i ana? DOKAZI ZA DRUGITE zs nesi zatvoreni
Доказ (Слика/Видео): https://imgur.com/a/y3dn63V , https://imgur.com/t6p3IfB , https://imgur.com/Om0EwV0 , https://imgur.com/zkJiLGc
ИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !
Присутен бев на настанов , се глупиравте со /д нема да биде казнет затоа што претеравте.
« Последно менување: Октомври 23, 2019, 09:48:02 pm John Corleone »
Отсутен RussKa

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 18
 • Популарност: +0/-0
 • Ooh,Shit se vrakjame pak na DW
 • Nick на сервер: Jason_Genius
Одг: Anthony Clarenson
« Одговори #2 на: Октомври 23, 2019, 02:45:43 pm »Доколку сакате да се пожалите од овој Админ потполнето го формуларот

Име и презиме на Админот: Anthony Clarenson
Име и презиме ваше: Jason Genius
Причина:Znaci po rp jas sedam vo gepeko (E otvoren i sum vo animacijata /crack 3 ili /gro)
Доказ (Слика/Видео): https://imgur.com/a/68Fq99nИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !
Прва работа немаш изрпано , втора работа ако одиме по анимација позади гледам звучници кај шо немаш простор да лежиш , друг пат изрпај си и стави си во неправилно затворени играчи ќе бидиш унприсон.
Нема казна.
« Последно менување: Октомври 23, 2019, 09:44:28 pm John Corleone »

Отсутен John Dillinger

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 208
 • Популарност: +2/-0
 • I rob banks for a living, what do you do? - J.D.
Одг: Anthony Clarenson
« Одговори #3 на: Ноември 08, 2019, 05:47:25 pm »Доколку сакате да се пожалите од овој Админ потполнето го формуларот

Име и презиме на Админот: Anthony_Clarenson
Име и презиме ваше: J.D.
Причина: Неправилно ме затвори, затворен сум поради огласот што го пишав продавам кило домати, ова нема логика зашто да ме затвори, знам малку се 30мин ама зошто и 30минути да сум непотребно затворен ? Нели тоа е огласник ? што ако рпам јас земјоделец или нешто трето ?
Доказ (Слика/Видео): https://imgur.com/a/TueEAva
ИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !

Отсутен BoKiii

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 711
 • Популарност: +39/-4
 • За вас сам Ајнштајн.
Одг: Anthony Clarenson
« Одговори #4 на: Ноември 15, 2019, 10:26:49 pm »Доколку сакате да се пожалите од овој Админ потполнето го формуларот

Име и презиме на Админот: Anthony_Clarenson
Име и презиме ваше: J.D.
Причина: Неправилно ме затвори, затворен сум поради огласот што го пишав продавам кило домати, ова нема логика зашто да ме затвори, знам малку се 30мин ама зошто и 30минути да сум непотребно затворен ? Нели тоа е огласник ? што ако рпам јас земјоделец или нешто трето ?
Доказ (Слика/Видео): https://imgur.com/a/TueEAva
ИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !

Ќе има опомена!