Октомври 16, 2019, 11:49:28 am

Автор Тема: Alex_Carterr  (Прочитано 22 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Steven_Seagal

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 720
  • Популарност: +11/-3
  • Coming to here I do not know backwards
Alex_Carterr
« на: Септември 25, 2019, 11:03:00 pm »

__________________________________________________________________

Доколку сакате да се пожалите од овој Лидер потполнето го формуларот

Име и презиме на лидерот:
Име и презиме ваше:
Причина:
Доказ (Слика/Видео):

__________________________________________________________________

ИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !
« Последно менување: Октомври 01, 2019, 12:19:24 am StevenSeagal »

Отсутен sefer

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 18
  • Популарност: +1/-0
Одг: Alex_Carterr
« Одговори #1 на: Октомври 13, 2019, 01:49:45 am »

__________________________________________________________________

Доколку сакате да се пожалите од овој Лидер потполнето го формуларот

Име и презиме на лидерот: Alex Carterr
Име и презиме ваше: Bairo Ibraimofski
Причина: Вака, бевме Idlewood, Pizza Stack со BLOODS лидер Alan Smith, и дојде овај Alex Carterr и сакаше нешто да се задева со овај од блоодс. И се вмешавме нешто и он слезе од кола и пишува /ме вади пиштол едно друго, и ние извадивме исто така оружја со /ме /до и ги убивме. И после почнаа да квичат дека ги утепавме, а немаше ништо нон рп, почнаа да се задеваат и ги убивме со другар ми John. Потоа дојде админ и ги /олечи и почнаа да ме навредуваат " da ti eb** mestacot ", " bairo po imeto se gleda deka si bot" и такви работи. Прво за моето име несакам никој таквото да го боли, така ме крстиле и така ќе се викам и ќе си го сакам името. Сите ме нарекуват дмер и нон рпер? Епа се додека не ги средите ваквите што ме исмејуваат дека сум РОМ и за моето име а притоа се лидери/гм јас така ќе здивувам и ќе ги дмам. Иако ставам форум, они се цвеќина за мирисање, сакам да бидат казнети.
Доказ (Слика/Видео): ( од почеток на рпто/случката ): https://imgur.com/a/ECqEPuA

__________________________________________________________________

ИЗВЕСТУВАЊЕ: Пораката мора да биде цитирана, во спротивно ќе биде избришана !