Декември 13, 2019, 04:47:54 am

Автор Тема: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape  (Прочитано 229 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Sinister Wayne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1143
 • Популарност: +28/-4
Име и презиме(на сервер): Sinister_Wayne
За што станува збор(во кратки црти): Проблем при стискање на копчето escape
Детално објаснување(незадолжително): Само што симнав нова GTA и SAMP и влегов на DW  и кога стиснав esc за да сменам резолуција несакаше да се врати во играта или да иде options, quit game итн.. Морав да го гасам лаптопот од кабел пошто неможам никако да излезам од GTA-ta. Го имав истиот проблем претходно но не го решив никако. Немам никакви модови во играта или некој скрипти така да не знам шо е проблемо ?
Слика/видео(пожелно): /
Hitman
MS-13
MRD
Kanal 7

Отсутен Cif of Polis 🚓👮

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 82
 • Популарност: +1/-0
 • One and only V E L E
 • Nick на сервер: Joseph Pelayo
Одг: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape
« Одговори #1 на: Септември 17, 2019, 10:56:43 pm »
Aj probaj da stavis mousefix.asi
Joseph Pelayo a.k.a. V E L E

former police simulator

former member of Dream World community who is credited with your knowledge of law enforcement RP

Отсутен Sinister Wayne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1143
 • Популарност: +28/-4
Одг: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape
« Одговори #2 на: Септември 18, 2019, 02:04:32 pm »
Aj probaj da stavis mousefix.asi
deka mozam da go simnam toa ?
Hitman
MS-13
MRD
Kanal 7

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 453
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's

Отсутен AntohaLyadov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 58
 • Популарност: +2/-1
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
Одг: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape
« Одговори #4 на: Декември 02, 2019, 10:54:08 pm »
Ако имаш sampfuncs до тоа ти е.
AntohaProject


Отсутен Jack Bonaparte

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 312
 • Популарност: +21/-0
 • Šta je miševi, šta ste se usrali?
 • Nick на сервер: Jack Bonaparte
Одг: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape
« Одговори #5 на: Декември 05, 2019, 02:11:33 pm »
До компјутер тие истиот проблем го имаше мој другар на лаптопот и самп играше без батерија за да не му крашнува и да му закочи сред игра. Мој совет тие да не ја вадиш батеријата од лаптопот.