Ноември 17, 2019, 08:33:22 am

Автор Тема: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape  (Прочитано 171 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Sinister Wayne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1144
 • Популарност: +28/-4
Име и презиме(на сервер): Sinister_Wayne
За што станува збор(во кратки црти): Проблем при стискање на копчето escape
Детално објаснување(незадолжително): Само што симнав нова GTA и SAMP и влегов на DW  и кога стиснав esc за да сменам резолуција несакаше да се врати во играта или да иде options, quit game итн.. Морав да го гасам лаптопот од кабел пошто неможам никако да излезам од GTA-ta. Го имав истиот проблем претходно но не го решив никако. Немам никакви модови во играта или некој скрипти така да не знам шо е проблемо ?
Слика/видео(пожелно): /
Hitman
MS-13
MRD
Kanal 7

Отсутен Cif of Polis 🚓👮

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 81
 • Популарност: +1/-0
 • One and only V E L E
 • Nick на сервер: Joseph Pelayo
Одг: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape
« Одговори #1 на: Септември 17, 2019, 10:56:43 pm »
Aj probaj da stavis mousefix.asi
Joseph Pelayo a.k.a. V E L E

former police simulator

former member of Dream World community who is credited with your knowledge of law enforcement RP

Отсутен Sinister Wayne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1144
 • Популарност: +28/-4
Одг: [Проблем] Крашнување при стискање на копчето escape
« Одговори #2 на: Септември 18, 2019, 02:04:32 pm »
Aj probaj da stavis mousefix.asi
deka mozam da go simnam toa ?
Hitman
MS-13
MRD
Kanal 7

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 376
 • Популарност: +4/-1
 • Founder Of Bug's