Ноември 17, 2019, 08:52:23 am

Автор Тема: [МАПА] LSPD Station // Jefferson 54TH Street  (Прочитано 164 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Brandon Richardson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 28
 • Популарност: +0/-0
 • DreamWorld Player
 • Nick на сервер: Brandon_Richardson
[МАПА] LSPD Station // Jefferson 54TH Street
« на: Септември 16, 2019, 04:09:47 pm »
Име и презиме на сервер: Brandon Richardson
Детално за мапа: LSPD Station, комплетно формиран за да се развива поголемо RP на LSPD во секакви македонски сервери.
Слика/видео: https://imgur.com/a/1q0Lb6g
Кодови од мапа: //


Отсутен 𝐂𝐡𝐚𝐫𝐫𝐨 𝐁𝐚𝐫𝐜𝐞𝐥𝐥𝐨𝐬

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 32
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Charro Barcellos
Одг: [МАПА] LSPD Station // Jefferson 54TH Street
« Одговори #1 на: Октомври 04, 2019, 02:03:32 pm »
Јака е

Отсутен !Jame!

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 78
 • Популарност: +2/-1
 • C and C# programmer
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: [МАПА] LSPD Station // Jefferson 54TH Street
« Одговори #2 на: Ноември 06, 2019, 06:55:42 pm »
Вау браво солидно
BLOOD MONEY