Октомври 16, 2019, 11:15:25 am

Автор Тема: SREDENO!  (Прочитано 258 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен John_Karleone

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 19
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Dreamworld Gaming
SREDENO!
« на: Септември 14, 2019, 12:32:35 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):John_Karleone
Да се заклчи темава средено е иг со гм Име и Презиме : Marcello Bonuci
Докази : https://imgur.com/Y5tpEMc https://imgur.com/JAALgjF 
« Последно менување: Септември 14, 2019, 01:54:53 pm John_Karleone »

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1471
  • Популарност: +170/-7
Одг: SREDENO!
« Одговори #1 на: Септември 16, 2019, 12:17:06 am »
Во ред.