Октомври 16, 2019, 11:40:28 am

Автор Тема: Неправилно затворен Lelouch Lamperouge  (Прочитано 27 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Erick_Nikolov

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 13
  • Популарност: +0/-0
Неправилно затворен Lelouch Lamperouge
« на: Август 30, 2019, 08:55:19 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Erick Nikolov ( За другар Lelouch Lamperouge )
Од кој админ сте затворени:Jacob Richardson
Причина:МГ+СПАМ
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Тоа беше пред 1 недела, а слики постари од 3 дена не се важат, + никаде на сликата нема /time како доказ, ти од каде знаеш дека денес било тоа, може тоа било од лани уште па со исти ник си играм?
Доказ (Задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=55270.0

Отсутен JacobRichardson

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 767
  • Популарност: +6/-6
Одг: Неправилно затворен Lelouch Lamperouge
« Одговори #1 на: Август 31, 2019, 03:42:18 am »
Барај ме иг да те извадам.
« Последно менување: Август 31, 2019, 03:44:49 am JacobRichardson »