Ноември 20, 2019, 09:22:51 am

Автор Тема: [Неправилно затворен] Kevin_Brooks  (Прочитано 42 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Kevin B'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 222
 • Популарност: +2/-3
 • drop d' gan cuz'
 • Nick на сервер: Kevin_Brooks
[Неправилно затворен] Kevin_Brooks
« на: Август 24, 2019, 04:12:43 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Kevin_Brooks
Од кој админ сте затворени: Jack_Stevenson
Причина: izbegnuvanje rp
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Ставен сум форум за избегнување на РП од страна на Diego Scarletta, епа вака. Значи, пред 3 дена, на 21 август, јас рпам Idlewood, и ми доаѓа Diego Scarletta заедно со Dustin Chamberlain и уште еден. Рпале они crash, и добро ме фаќат ме носат планина, ме претресуват, и по едно време почнаа да се глупират, /me go mava Kevin po maliot mozok, /s Ke bides li uste glaven vo idlewood.. И мене ми стана јасно дека се глупират ( https://imgur.com/XDhqAVW ) . Вчера, повторно ми идат во Idlewood, излеват од кола 3ца и ми викат /s stoj, и јас фино лепо им кажав не рпам со вас, зошто да рпам кога знам дека се глупират низ сервер? И играчот Diego ме ставил форум за одбивање РП, и ме затворија иг.
Доказ (Задолжително): фулл слики каде што се глупираа на 21 август - https://imgur.com/a/W6THH4b
young trippers
gang simulator

Отсутен Jack Stevenson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 948
 • Популарност: +27/-34
 • Nikola crying.
 • Nick на сервер: Jack_Stevenson
Одг: [Неправилно затворен] Kevin_Brooks
« Одговори #1 на: Август 24, 2019, 04:21:16 pm »
Од нивна страна нема ништо погрешно, лично мене ми ѓи пратија доказите како дилаш дрога, имат причина зошто да те апсат а секако имат и причина зошто да те тепат, страв од ПД 0, на оффицер викаш ти ќе си 1 што ке те тепам? Еве ти 1 причина за тепање. Нема да бидеш изваден.


Отсутен Jack Stevenson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 948
 • Популарност: +27/-34
 • Nikola crying.
 • Nick на сервер: Jack_Stevenson
Одг: [Неправилно затворен] Kevin_Brooks
« Одговори #2 на: Август 24, 2019, 04:53:31 pm »