Ноември 20, 2019, 07:54:19 am

Автор Тема: [Неправилно затворен] - Tyoko Tokashi  (Прочитано 35 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Anonymous

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 76
  • Популарност: +0/-0
[Неправилно затворен] - Tyoko Tokashi
« на: Август 23, 2019, 03:52:17 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Tyoko Tokashi
Од кој админ сте затворени: Jack Stevenson
Причина: ДМ
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Затој што имам слику куде ме тј прв ДМа, и ја га затој дмна њега има на слику.
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/cKpem8P

Отсутен Jack Stevenson

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 948
  • Популарност: +27/-34
  • Nikola crying.
  • Nick на сервер: Jack_Stevenson
Одг: [Неправилно затворен] - Tyoko Tokashi
« Одговори #1 на: Август 23, 2019, 04:06:18 pm »
ХП ти е малце истрошено а него од цело на 0? овој пат ќе бидеш изваден, тоа ќе ти е како опомена и имаш /репорт, пријави го или сликај како те дма.