Ноември 20, 2019, 08:48:42 am

Автор Тема: [DM ncz] Don_Jakimov  (Прочитано 39 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Кочанчанец

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 46
  • Популарност: +0/-0
[DM ncz] Don_Jakimov
« на: Август 23, 2019, 05:29:41 pm »
Ваш nickname (име презиме): Michael_Bluestone
Име и презиме на играч кој крши правило: Don_Jakimov
Причина: DM ncz не е казнет од админ ingame
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/zCmeIHD

Отсутен Jack Stevenson

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 948
  • Популарност: +27/-34
  • Nikola crying.
  • Nick на сервер: Jack_Stevenson
Одг: [DM ncz] Don_Jakimov
« Одговори #1 на: Август 24, 2019, 02:00:11 am »
казнет.