Автор Тема: Michael_Heywood prijavuva Niklaus_Mikaelson  (Прочитано 206 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен [CEO] Makedonce_

  • Happiness depends upon ourselves
  • Developer
  • Почетник
  • *
  • Пораки: 308
  • Репутација: 76
  • Niklaus Mikaelson
Michael_Heywood prijavuva Niklaus_Mikaelson
« на: мај 17, 2018, 02:16:04 am »
Ваше име и презиме: Niklaus Mikaelson
Име и презиме на полицаец:Michael_Heywood
Зашто се жалите: Policiska brutalnost
Каков процес сакате да покренете против МВР лицето: sudski
Дали имате адвокат: ne
Дали сакате имате адвокат или ке настапувате сами: sam
Доколку имате адвокат наведите го кој со име и презиме: /
Докази(Задолжително): OVAA E PRIMER TEMA.
Сведок(Доколку имате наведете кои): John Corleone, Calvin Brooks.