Автор Тема: Po greska prodaden imot  (Прочитано 185 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Ryan Hefner

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 102
 • Репутација: 0
Po greska prodaden imot
« на: мај 17, 2018, 12:34:22 am »
Име и презиме на сервер: Ryan Hefner
Левел(незадолжително): 81
За што станува збор: Po greska si prodadov bmx na bay, sakav da go prefarbam i slucajno go prodadov, kupen e 1.6m dolu e ima dokaz, 1m e na bay a mene mi dade samo 100k ete na slikite videte, sakam da mi se vrati bmx, se izvinuvam po moja greska e prodaden nemam pari da go kupam istiot od bay povtorno, fala :D
Слика/видео: https://imgur.com/a/ojLaAaP
eve kolku e kupen https://imgur.com/a/6DRrrmN

Отсутен [Staff] Kayne Delmar

 • YNWA
 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 628
 • Репутација: 4
 • No More mr Nice Guy
Одг: Po greska prodaden imot
« Одговори #1 на: мај 17, 2018, 05:02:15 pm »
Побарај 1336+ кога ке си иг нека те казни парите што ти ги дало и нека ти дадат друг точак од магацин

Отсутен [Staff] Kayne Delmar

 • YNWA
 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 628
 • Репутација: 4
 • No More mr Nice Guy
Одг: Po greska prodaden imot
« Одговори #2 на: мај 20, 2018, 12:02:55 pm »
Вратено