Автор Тема: (IP)Alfred Kennecton  (Прочитано 82 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен DorneliusAlfredKennecton

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 7
  • Репутација: 0
(IP)Alfred Kennecton
« на: мај 17, 2018, 12:27:45 am »
Име и презиме(ваше):Alfred Kennecton
Од кој админ сте банирани: / /
Линк од тема за вашиот бан: / /
Слика дека вашиот акаунт е баниран: https://imgur.com/a/WyiAJ19
Ваше објаснување за банот(незадолжително):Greska e mozebi.
Зошто мислите дека треба да сте унбан: Nemam nikakvi citovi ne sum ni koristil citovi i zosto da si izgubam acc .                                                             
Ваши RolePlay активности кои се поставени на форум: / /
IP ADRESA:95.180.192.75
« Последно менување: мај 17, 2018, 12:34:37 am DorneliusAlfredKennecton »

Отсутен CalvinBrooks

  • 1337
  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1195
  • Репутација: 16
  • Администратор
Одг: (IP)Alfred Kennecton
« Одговори #1 на: мај 17, 2018, 05:44:06 pm »
Пратена на хеад.