Dreamworld Gaming

Новости:

 • Забава; Помош; Дружба - придружете се на нашиот
  Discord сервер
 • Наш официјален Website: DreamWorld Website
 • Бидете и вие дел од големата DreamWorld заедница!

Ivan_Wilson опоменат од администратор Joseph_Massino

Joseph Massino · 85

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Joseph Massino

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 1392
  • Репутација: 11
 • Administrator 10*
Од кој е опоменат: Joseph Massino
Име и презиме на опоменат играч: Ivan Wilson
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/5Q9Ycpt
Причина: Масакар + пцовка.

massino.