Декември 12, 2019, 12:57:32 pm

Автор Тема: [Oglas dodeka nema nikoj /on] Evgen_Konoplanka  (Прочитано 42 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Nick Bonucci

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 12
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Nick Bonucci
[Oglas dodeka nema nikoj /on] Evgen_Konoplanka
« на: Август 16, 2019, 10:22:05 am »
Ваш nickname (име презиме): Nick_Bonucci
Име и презиме на играч кој крши правило:Evgen_Konoplanka
Причина:Oglas dodeka nema nikoj /on
Доказ (Задолжително):https://imgur.com/D7os2yW

Ediotot bese oti imav greski pecatni.

Отсутен John Mikaelson

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 128
  • Популарност: +1/-1
  • ex. Admin 2
Одг: [Oglas dodeka nema nikoj /on] Evgen_Konoplanka
« Одговори #1 на: Август 17, 2019, 12:49:03 pm »
Не се казнува за /оглас на форум
Лоцк