Автор Тема: (Prasanje)  (Прочитано 104 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Diego_Alvess

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 178
 • Репутација: 1
 • NAJBOLI SAM IKADA NEKI KAZU BITANGA
(Prasanje)
« на: мај 16, 2018, 06:43:06 pm »
Име и презиме(на сервер): Diego_Alvess
За што станува збор(во кратки црти): ako mozi da mi se dade link od site boi na koi koj id se. nemozma da gi najdam na net
Детално објаснување(незадолжително): ako mozi da mi se dade link od site boi na koi koj id se. nemozma da gi najdam na net
Слика/видео(пожелно): /
Отсутен Ryan Hefner

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 102
 • Репутација: 0
Одг: (Prasanje)
« Одговори #1 на: мај 16, 2018, 07:45:24 pm »

Отсутен NickyYang

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 359
 • Репутација: 0