Октомври 16, 2019, 11:15:11 am

Автор Тема: Nepravilno zatvoren  (Прочитано 42 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Jimm $enator

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 77
  • Популарност: +2/-0
  • Nick на сервер: I sam znash..
Nepravilno zatvoren
« на: Август 12, 2019, 03:26:34 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Carloo Colluchi
Од кој админ сте затворени:Jenson Button
Причина:Nema..
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Cela nedela ne bev ig moze i povekje i sega vlevam i mi vika deka sum 1h zatvoren i pricina forum.nemam pojm za so sum zatvoren
Доказ (Задолжително):...

Отсутен Steven_Seagal

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 720
  • Популарност: +11/-3
  • Coming to here I do not know backwards
Одг: Nepravilno zatvoren
« Одговори #1 на: Август 12, 2019, 03:48:53 pm »
Темата е Заклучена , немаш никаков доказ