Автор Тема: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K  (Прочитано 37 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Adelbert Gannet

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 81
 • Репутација: 5
 • COCI FROM FRANKFURT
THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« на: мај 16, 2018, 04:59:46 pm »
Име на песната: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
Име на изведувач: THCF
Линк од песната: https://www.youtube.com/watch?v=M6uTxWjSskY
Коментар (незадолжително): Правимо разлику ЈОКИЧ НИКОЛА !

http://dw-game.info/forum/index.php?topic=4885.0
nur noch gucci bratan ich trag nur noch gucci komm in deine stadt mit.

Отсутен Joseph Barbera

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 702
 • Репутација: 3
 • YasuO
Одг: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« Одговори #1 на: мај 16, 2018, 05:23:37 pm »
Too be svigja mi see

Отсутен Stanley Crooks

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 970
 • Репутација: 21
 • Bloods Leader
Одг: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« Одговори #2 на: мај 16, 2018, 07:25:57 pm »
Арна е.

Отсутен [Platinum] dwplayer

 • Баниран
 • DreamWorld Donator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1060
 • Репутација: 14
 • OPEL POWER!
Одг: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« Одговори #3 на: мај 16, 2018, 10:07:28 pm »
Sto e forava?



Отсутен Jeremy Hernandez ツツ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 481
 • Репутација: 13
 • Ги ценам тие што си ја признаваат Грешката!
Одг: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« Одговори #4 на: мај 16, 2018, 10:35:30 pm »
Sto e forava?
фората е да си напрајш пораки на форум

Иначе песната е пре добра

Отсутен Харлеј

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 400
 • Репутација: 6
 • Легија Фамилија
Одг: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« Одговори #5 на: мај 16, 2018, 11:20:08 pm »
квалитетена песна, само не ми се свиќа пример праат албум онака солиден андреграунд и на крај ќе напраат некое сраќе како џек и џони многу бош песни имаат на idj каналот, на овој bassivity се е ок :)

Отсутен Adelbert Gannet

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 81
 • Репутација: 5
 • COCI FROM FRANKFURT
Одг: THCF - Od Kosova do Kanade 2017 4K
« Одговори #6 на: мај 17, 2018, 01:58:48 am »
Sto e forava?

Nema nikakva fora.

Sto e forava?
фората е да си напрајш пораки на форум

Иначе песната е пре добра



Koj ti kur sho mu vikas taka na deteto be seljak umren.

http://dw-game.info/forum/index.php?topic=4885.0
nur noch gucci bratan ich trag nur noch gucci komm in deine stadt mit.