Декември 11, 2019, 06:51:54 pm

Автор Тема: Baram Gamemode NiceDream od Michael Getix.  (Прочитано 258 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tomy_Canson

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 4
  • Популарност: +0/-0
Baram Gamemode NiceDream od Michael Getix.
« на: Август 02, 2019, 08:11:13 pm »
Nick Name na server:Tomy_Canson
Baram Gamemode NiceDream.Michael Getix ti imase slika staveno ako moze da mi go dades gmodot mnogu e ubav.
Детално за скрипта:Baram Gamemode NiceDream.Michael Getix ti imase slika staveno ako moze da mi go dades gmodot mnogu e ubav.
Слика/видео: Eve ja Slikata te molam da mi go dades gmodot mnogu e ubav te molam
« Последно менување: Август 02, 2019, 08:41:10 pm Tomy_Canson »

Michael Getix

  • Гостин
Одг: Baram Gamemode NiceDream od Michael Getix.
« Одговори #1 на: Август 03, 2019, 11:47:37 am »
Гмодот го нема никој, само јас го имам и 3 години работам скоро на него + имам многу вложено труд во него во скрипти и мапи и до ден денес уште работам на него. Нема шанси да го дадам на никого.

« Последно менување: Август 03, 2019, 07:11:45 pm Michael Getix »