Октомври 16, 2019, 11:42:02 am

Автор Тема: Jack Morreno-Nepravilno zatvaranje......  (Прочитано 42 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Jack Morreno

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 100
  • Популарност: +8/-0
  • сонцето доаѓа по дождот на пролет
Jack Morreno-Nepravilno zatvaranje......
« на: Август 02, 2019, 06:37:27 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Jack Morreno
Од кој админ сте затворени:kiknat sum kje objasnam u pricina jacob richardson ebate gm to
Причина:vaka sea se vozam nakaj centralna i imase pd i bez pricina me /tazer a ja vozam neznam deka e blokiran pat i mi stava /cuff edno drugo i ja vikam u occ pricina za /cuff i ovaj gm me kika i ja idam ig 3h dh treba mi se namali kazna
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:treba mi se namali kazna i tlk.
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/OhnQdnp
« Последно менување: Август 02, 2019, 06:39:57 pm Jack Morreno »