Октомври 16, 2019, 12:16:30 pm

Автор Тема: [Nepravilno zatvoren] Mc Bonez  (Прочитано 40 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Mc Bonez

  • Leader
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 382
  • Популарност: +18/-4
  • Bice biolje buraz moj
  • Nick на сервер: Mc_Bonez
[Nepravilno zatvoren] Mc Bonez
« на: Август 01, 2019, 06:53:35 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Mc Bonez
Од кој админ сте затворени: Jacob Richardson
Причина:Влегов на сервер и со рент белосипед одитов до Народна и дадов оглас и поминав од кај народа таму се Дма и јас не ни почнав да дмам отидов до Пд Огласник и влегов и Jacob се тп до мене и вика зошто сум дмал
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Пошто јас не направив никакво ДМ
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/gY9dMri