Октомври 16, 2019, 11:12:30 am

Автор Тема: (BARANJE BAN)Earl_Castello  (Прочитано 61 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Stevo12

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 64
  • Популарност: +0/-0
(BARANJE BAN)Earl_Castello
« на: Јули 30, 2019, 12:04:22 pm »
Мое име и презиме:Ilievski_Petar
На тој што го крши правилото:Earl_Castello
Докази: https://imgur.com/a/Jt3a7yP
Објаснување:Prvo dmase eden od PD a e vo SWAT,Potoa mene 2 pati me dmase za nisto,Prvio pat pominvam i me dma,Vtorio pat jas rpam so kombeto za san news i idat so uste eden i me dmat dvata za nisto
Zatoa baram da dobie ban deka ne me ostava da si igram narajat