Октомври 16, 2019, 12:12:45 pm

Автор Тема: Izmama na igracot Brus_Black  (Прочитано 222 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Boki_Javerson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Boki_Javerson
Izmama na igracot Brus_Black
« на: Јули 29, 2019, 11:55:52 pm »
NIck Name Brus_Black
Igracot koj go krsi praviloto Martin Sahinov
DOKAZI  https://imgur.com/a/8ucgxaL

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1471
 • Популарност: +170/-7
Одг: Izmama na igracot Brus_Black
« Одговори #1 на: Јули 30, 2019, 02:22:48 am »
Објасни за што станува збор и повеќе докази од договор .

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1471
 • Популарност: +170/-7
Одг: Izmama na igracot Brus_Black
« Одговори #2 на: Јули 30, 2019, 02:41:44 am »
Средено ти е