Октомври 16, 2019, 12:33:09 pm

Автор Тема: [Неправилно затворен ] - Tepleraton Rastavez  (Прочитано 53 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tepleraton Rastavez

  • Leader
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 2076
  • Популарност: +17/-1
  • Ex nick Giuseppe Amatto/Sean Macarthy
  • Nick на сервер: Tepleraton Rastavez
[Неправилно затворен ] - Tepleraton Rastavez
« на: Јули 25, 2019, 01:44:04 am »
Ваше Име и Презиме (nickname):T.R
Од кој админ сте затворени: Сервер.
Причина: Па ја ДМ на нон-рп начин , извади гун и мене сакаше да ме ДМ , но јас бев побрз и го ДМ.
После тоа почна да ме пцуе , дека го дмнав на OOC начин , и го казнија после.И дојде мвр , не рпавме дека беше OOC РП , тие дмаа претходно и ги затвори Ava_Kayden , рпав после гледам ми стигна потера за убиство.
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/m2JKsk0