Ноември 12, 2019, 11:32:20 pm

Автор Тема: Tommy Martinez//Bloods  (Прочитано 78 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tommy Martinez.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 105
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Tommy Martinez
Tommy Martinez//Bloods
« на: Јули 13, 2019, 06:44:50 pm »

Photography of Tommy || Location: Jefferson || Time: 16:43 PM || Date:14/05/2016

Tommy Martinez е 29 годишно момче
кое живее во населбата Jefferson
воедно е еден и од најпочитуваните
во таа населба. Често има проблеми
со полицијата и е голем зависник од
кокаин.


РП активности во коментар

Отсутен Tommy Martinez.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 105
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Tommy Martinez
Одг: Tommy Martinez//Bloods
« Одговори #1 на: Јули 13, 2019, 06:45:52 pm »

Отсутен simon cambeiro

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 567
 • Популарност: +18/-1
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: Tommy Martinez//Bloods
« Одговори #2 на: Јули 13, 2019, 08:35:33 pm »
Добар.Отсутен » nick robinson.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 215
 • Популарност: +6/-4
Одг: Tommy Martinez//Bloods
« Одговори #3 на: Јули 14, 2019, 02:07:48 pm »
very good.
Drew
18 y/o
lives in Jefferson/East Los Santos
simulation http://dw-game.info/forum/index.php?topic=52849
gallery - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=20617

Отсутен Justicе & Justitiae

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 74
 • Популарност: +5/-1
 • Justitiae & Justice are baes <3
Одг: Tommy Martinez//Bloods
« Одговори #4 на: Јули 14, 2019, 02:34:31 pm »
Ете пак истото, најјак во гето, мрази полиција, наркоман е.

Креативност левел дестракшн.
Познавач на политичко право и интернационални односи, политичка филозофија и теорија, економија, правна јурисдикција, функции на човековата психа, закони за кредибилитет и пристрасност на Република Северна Македонија, историја на закони, филозофија на закони.

ко ќе пораснам сакам да сум нинџа корњача

"Никогаш не ја потценувајте моќта на човековата глупавост" - Robert Heinlein

Отсутен Tommy Martinez.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 105
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Tommy Martinez
Одг: Tommy Martinez//Bloods
« Одговори #5 на: Јули 14, 2019, 05:26:37 pm »
Ете пак истото, најјак во гето, мрази полиција, наркоман е.

Креативност левел дестракшн.
коментар левел утепај се