Октомври 16, 2019, 11:13:41 am

Автор Тема: Izmama na igracot Brus_Black  (Прочитано 407 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Boki_Javerson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Boki_Javerson
Izmama na igracot Brus_Black
« на: Јули 13, 2019, 03:29:19 am »
Ваше Име и Презиме (nickname):Brus_Black
ме и презиме на играч кој крши правило:Ernique_Laccortte
Доказ (Задолжително) https://imgur.com/a/wcWD6Ep
Причина [IC/OOC]:   Измамен играч

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1471
 • Популарност: +170/-7
Одг: Izmama na igracot Brus_Black
« Одговори #1 на: Јули 29, 2019, 09:07:31 pm »
Барај ме инг ке ти се врати играчот е казнет 30м за 2x измами.

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1471
 • Популарност: +170/-7
Одг: Izmama na igracot Brus_Black
« Одговори #2 на: Јули 30, 2019, 03:05:28 am »
Дадено ти е