Октомври 16, 2019, 11:52:12 am

Автор Тема: Lozinka  (Прочитано 105 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Viktor_Moretti

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Dreamworld
Lozinka
« на: Јули 07, 2019, 12:56:09 am »
Problem so lozinkata na drugiot acc mi e smenaja lozinkata bedejki me pobaraja  na drug server da bidam head i se ukluciv so imeto Edwardo_Morello  i mi e smenaja lozinkata kako da ja vratam ne mi ja prajka ni po email ni po telefonski broj ako mozete pomognetemi

Отсутен BoKiii

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 410
 • Популарност: +38/-4
 • За вас сам Ајнштајн.
Одг: Lozinka
« Одговори #1 на: Јули 12, 2019, 11:54:14 pm »
Лозинката ти е испратена по SMS порака.
Доколку не ти стигне побарај ме по ПМ и ке ти ја испратам на Емаил!
Со почит Хеад Тимот на DreamWorld.
-P.Savastano!