Јануари 23, 2020, 12:53:31 am

Автор Тема: Проблем со CHAT  (Прочитано 554 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Matthew Uchiha'

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 398
  • Популарност: +17/-6
  • madrista.
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #15 на: Декември 04, 2019, 01:41:29 pm »
Џабе некое ново решение?

Отсутен Matthew Uchiha'

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 398
  • Популарност: +17/-6
  • madrista.
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #16 на: Декември 24, 2019, 08:49:18 pm »

Отсутен Pforzheim

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 40
  • Популарност: +0/-0
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #17 на: Декември 24, 2019, 08:53:17 pm »
klaj rezolucija na kraj da e so x32

Отсутен Matthew Uchiha'

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 398
  • Популарност: +17/-6
  • madrista.
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #18 на: Декември 24, 2019, 09:36:48 pm »
klaj rezolucija na kraj da e so x32
dzabe e i toa

Отсутен Kenneth Bridges

  • Server Helper
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1183
  • Популарност: +102/-9
  • “Peace begins with a smile..” †
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #19 на: Декември 29, 2019, 12:53:26 am »
Ако не сака повторно после се тоа што ти пишаа во коментари, земи направи преинстал на гта.
Дококлу не сака пак иди во samp.cfg и ако имаш нешто /fontface избриши.


*GameMaster Level 2.
ex. TAXI,MS-13,BLOODS leader.

“No matter what these people say about me, my music doesn’t glorify any image. My music is spiritual when you listen to it. It’s all about emotion, I tell my innermost, darkest secrets.” - 2pac

Steam account.

Отсутен Chief Keef

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 97
  • Популарност: +0/-0
  • bilo je to davno
  • Nick на сервер: James_Clown
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #20 на: Јануари 03, 2020, 11:22:46 pm »

Отсутен Matthew Hellson"

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 554
  • Популарност: +11/-12
  • Главен и Одговорен
  • Nick на сервер: Matthew Hellson
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #21 на: Јануари 08, 2020, 04:15:50 am »
Пробај стави chatfont па избриши го
Отсутен Matthew Uchiha'

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 398
  • Популарност: +17/-6
  • madrista.
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #22 на: Јануари 10, 2020, 06:25:12 pm »
imam go se toa probano , i pc na formatiranje mi bese drugo resenie ?

Отсутен Johnnie_Tran

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 105
  • Популарност: +1/-0
  • ex Admin
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #23 на: Јануари 12, 2020, 11:31:42 am »
  Симни https://multitheftauto.com/ и влези на МТА
потоа исклучи се и влези на SAMP ке ти е средено.

Со почит Alberto Clemente
« Последно менување: Јануари 12, 2020, 11:36:18 am Alberto_Clemente »

Отсутен ꧁☬ЃОШ☬꧂

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1009
  • Популарност: +29/-13
  • М̶а̶л̶о̶ ̶ј̶а̶ч̶и̶ ̶г̶а̶с̶
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #24 на: Јануари 13, 2020, 12:33:31 am »
Пробај стави chatfont па избриши го

Присутен Max Rouch

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 91
  • Популарност: +0/-0
  • Guess who's is back ?
  • Nick на сервер: Max Rouch
Одг: Проблем со CHAT
« Одговори #25 на: Јануари 13, 2020, 01:16:02 am »
chatfrong брат де види така пробај.. :)