Октомври 16, 2019, 11:29:50 am

Автор Тема: [IZGUBEN ACC)  (Прочитано 103 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Richard_Boswell

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Richard_Boswell
[IZGUBEN ACC)
« на: Јули 05, 2019, 12:53:31 am »
Accto mi e richard boswell eve vi slika nekoj mi igra na acc mi se logira i taka natamu dokaz sakam da si go vratam accto eve vi dokaz

https://i.imgur.com/m7ae5H5.png
https://i.imgur.com/HuC8XkV.png
https://i.imgur.com/iif3KTC.png

Отсутен BoKiii

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 410
 • Популарност: +38/-4
 • За вас сам Ајнштајн.
Одг: [IZGUBEN ACC)
« Одговори #1 на: Јули 06, 2019, 09:46:35 pm »
Немаш никаков доказ дека е твој Акаунт.
Со почит Хеад Тимот на DreamWorld.
-P.Savastano!