Декември 14, 2019, 12:42:23 pm

Автор Тема: [Барам]Гамемодови  (Прочитано 337 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен JosenClifford

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 46
 • Популарност: +2/-1
 • 迭戈纳瓦罗
 • Nick на сервер: Josen_Clifford
[Барам]Гамемодови
« на: Јули 05, 2019, 12:49:47 am »
Име и презиме на сервер:Diego Navaro
Детално за скрипта:Барам x2 гамемодови, мацедониан лифе(без разлика на верзија), реалистиц лифе по можност в7
Слика/видео://
Кодови од скрипта://
Ex.Pill Jones
Стојам на своето цврсто ко споменик
MOJA BRACA NAORUZANA KO VOJSKA

Отсутен #MikeSoprano

 • Moderator
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 188
 • Популарност: +4/-0
 • Administrator 1 & Ex Administrator on PromoTim
Одг: [Барам]Гамемодови
« Одговори #1 на: Ноември 28, 2019, 12:44:07 am »
Доволно дискусија.

катанче